Chcete být sexy a bublina nad zdraví? Přidat Evelyn

Každý potřebuje v cestě vaším cílem povzbudit. Pokud se budete držet s Evelyn, potešte se jí a přijmout její podporu.

Dlouhá cesta k cíli

Každý z nás má svůj cíl a snaží se ho dosáhnout. Takový cíl může být menší, což můžeme zvládnout za krátkou dobu, ale tam jsou také mnohem náročnější, které jsou během na dlouhou trať. Evelyn se rozhodla na takový výlet spáchat a začal radikálně změnit svůj život. S výraznou nadváhu a zdravotní problémy již slovenská komička prostě žít nechtějí. Vyjádřili jsme Evelyn podporu a zdokumentovaním její úbytek na váze současně se snažíme motivovat ostatní. Udělat tak zásadní krok chce hodně odvahy a hlavně vůle. Evelyn to našel a už téměř dva měsíce drží opravdu statečně.

Evelyn v tom není sama

Evelyn se rozhodla půl roku ztratit 20 kg. Výsledky jsou na mladé komičke opravdu viditelné. Již nyní výrazně ztratil na váze. Jak říká, je to pro ni těžké, protože hubnutí a kompletní změna životního stylu vyžaduje hodně síly. Na druhé straně, nicméně, to stojí za to. Prospěch z toho, že se cítí lépe po fyzické i duševní stránce.

Evelyn však není sama. Do redakce, nám začal chodit na komentáře a e-maily, v nichž čtenáři komičku horlivě podporovat a vyjádřit svou podporu. Proto, pokud budete držet spolu s Evelyn, můžete vyjádřit podporu.

  • "Ahoj, Evelyn, štěstí. Také se snažím zhubnout. Kvůli zdravotním problémům je pro mě pilates, tak se snažím pustit do cvičení," píše Evelyn Marcela Kováčiková.
  • Evelyn obdržel, například, také takovou pěknou podporu od Evky Vargovej: "Vydrž, jen tak dál! Jsi šikovná, krásná, inteligentní holka…"

Motivuje ostatní

Evelynino hubnutí nemá vliv pouze na to sám. Díky její odhodlání změnit svůj život, mnoho z našich čtenářů se rozhodl bojovat také a podílet se na výzvy "Schudni s Evelyn". V této části jsme se začlenit článků, na kterém spolupracujeme s různými odborníky, kteří radí na hubnutí i Evelyn. Mnoho čtenářů nám říká, že to začalo s tréninkový plán spolu se známou komičkou a již vidím výsledky. Všichni budeme držet palce! Pokud se chceme podělit o své úspěchy a podporovat Evelyn, budeme rádi.

  • Evelyn se připojí Eva Kicková: "Dnešní den je připojení. Jsem tři týdny po laparoskopii a doufám, že už můžu začít cvičit. Také musím jít s nimi konečně něco dělat, jsem už z mé obezity znechucen. Jdu na to! Nechte nás uvěřit, že jsi!"

Lidé, kteří si přečetli tento článek, a obává se také o:

Letné smoothies, ktoré si zamilujeteLetní koktejly, které si zamilujete

Nic v létě neosvieži a nezasýti lepší, než ovoce a zeleniny. Pokud jsou vhodně kombinovat, se můžete těšit na nezapomenutelné variace.

Zdravá strava je pri chudnutí základ. ako ju mať vždy poruke?Zdravá strava je pro hubnutí základ. Jako mít to vždy po ruce?

Zdravé a chutné jídlo je, když zhadzovaní přebytečných kilogramů klíč.

Evelyn má za sebou už druhý cheat day. skúste to aj vy!Evelyn přišel pro druhé podvádět den. Zkuste si to sami!

Evelyn nebezpečně tenké pátý týden a už dvakrát prošel podvádět den. Co to je a proč jste "podvádzací den" dopřát?

Napsat komentář