Chci se jíst zdravě, ale chci jíst!

Evelyn toužil jíst pravidelně, potraviny, chutne a s radostí. Ji potkal?

Rozsáhlé dieta je řešením pro ty, kteří chtějí zhubnout nebo udržet vydretú charakter, nebo, například, vaše tělo detoxikovat. Jeho výhodou je především to, že člověk má k dispozici pravidelně pestré a chutné jídlo. Rozsáhlé dieta nabízí několik programů, jako je hubnutí, vegetarián, detox, pro celiatics a další. To znamená, že každý si může vybrat, co mu nejlépe vyhovuje.

Evelyn pomáhá v plnění cíle rozsáhlé dieta

Možnosti krabičkovej diety, využívání a Evelyn, a dokonce se snažil několik programů. "Musím říct, že rozsáhlé dieta je velmi praktické. Nemám investovat čas při vaření, když člověk chce jíst potraviny, v restauraci, strávit velmi velké peníze nebo spoustu času doma u sporáku," přiznává Evelyn. Tato možnost dieta uznal také, že vaši přátelé nemají stejné preference v oblasti výživy a zdravého vaření, by bylo velmi komplikované. "Skutečnost, že můj přítel nemá úplně stejný vkus jako já, protože on má rád více masa, takže pro mě je tohle skvělé řešení. Například teď jsem byl dlouho v vegetariánskom program krabičkovej diety, tak by to frajerovi zřejmě nechutilo. Máme i různé jedálničky, tak jsem se neoplatilo nebo vařit. Rozsáhlé strava je pestrá, nabízí menší množství jídla v pravidelných intervalech," dodává.

Evelyn se snažil již tři programy krabičkovej diety

Další nespornou výhodou krabičkovej diety je, že respektuje individuální potřeby klientů. Evelyn první pochutnávala na jídlo z klasického programu snižování. Po nějaké době měl pocit, že to je pro jeho chuť hodně masa, a proto presedlala na vegetariánské program. V současné době testován detoxikační varianta krabičkovej diety a je spokojen.

Co říká na krabičkovú dieta trenér?

Evelyn vlaky zkušený trenér Jaro Figura z Těla Energii Klub, který je s způsob, jak jíst vaše zverenkyne spokojeni. "Řekl jsem mu, jak je tento systém stravování je nastaven, a nemá s tím problém. Nechtěl jsem být na radikální redukční diety, chci mít z tohoto období cvičení a hubnutí radost. Nechci ukrátiť radosti. Vím, že když něco neteším, tak mi to jde třikrát těžší. A když nemám no, takže priberám. Je to můj obranný mechanismus. Já prostě chci jíst zdravě, ale chci jíst. Chci, aby bylo dosaženo přirozený přechod do svého jídelníčku," dodává spokojený Evelyn.

Lidé, kteří si přečetli tento článek, a obává se také o:

Mám radosť z toho, že môžem pokračovaťJsem rád, že mohu pokračovat

První větší krize přišla, když jsem se dozvěděl, na mé státní závěrečné zkoušky. Právě jsem porušila dietu a necvičila.

Tréning pre evelyn, ktorý cvičí na dovolenkeŠkolení pro Evelyn, že cvičit na dovolené

Poskytneme vám poradenství a jednoduchý trénink, například na dovolenou nepribrať a udržovat se v kondici.

FOTOTRÉNING evelyn vo fitcentre na spaľovanie tukovFOTOTRÉNING Evelyn ve fitness centru

Chcete vidět, jak Evelyn drie ve fitness centru a vyzkoušet trénink na vlastní kůži?

Napsat komentář