Chybí Loď Lásky

„Co je s tebou?“ Redaktor zeptal.

Zrovna jsme měli sex, a leželi v posteli. Moje mysl začala putování ve směru všech věcí Viagra, a myslím, že bych vynechal něco řekl.

„Omlouvám se, jsem napůl usnula,“ odpověděl jsem. „Co jste to říkal?“

On byl chvíli zticha. Příliš tichý. Rozhodl jsem se mu dát trochu postrčit?

„Říkal jsi něco?“ Zeptal jsem se znovu.

„Jo,“ řekl stroze, dostat z postele. „Řekl jsem ‚miluju tě.'“ Vešel do koupelny a zavřel dveře.

Oh můj Bože, já jsem vůl! Tady jsem se snažil přijít na to, když mu podstrčil prášky, aby mohl dosáhnout erekce, a nestihla jsem mu říct, že mě miloval poprvé. Nebyla jsem si jistá, co mám dělat, tak jsem čekala, až přijde. A čekal. A čekal. Konečně vyšel. Vylezl jsem z postele a následoval ho do kuchyně, kde byl připravený nalít si sklenku vody.

„Omlouvám se,“ řekl jsem. „Právě jsem byl roztržitý.“

„Jo, no, snažila jsem se sama sebe přemluvit, říká, že na vás celou noc, a když jsem se konečně dělat, nejsi ani posloucháš mě. Doufám, že pochopíš, proč jsem mohl cítit trochu podvedený.“

Co mám vůbec říct, aby se někdo v takové situaci? „Taky tě miluju“ by bylo příliš málo, příliš pozdě sentiment. Také, nejsem si ani jistý, že jsem to udělat. Chci říct, mám ho moc ráda, a jak jsem se již zmínil dříve, určitě nás vedl v tomto směru, ale pouze tehdy, pokud můžeme mluvit a pracovat prostřednictvím impotence problém. A to byl zjevně není na čase, aby to, protože on byl samozřejmě cítí nejistě. Šel jsem za ním, dal si ruce kolem jeho krku a položil svou hlavu na jeho hrudi.

„Pojď zpátky do postele,“ zamumlala jsem.

On se ani nepohnul.

„Prosím?“

Neochotně, nechal mě vést ho za ruku a šel zpátky do postele. Já se schoulila do jeho hrudi, a on se začal trochu roztržitě hrát s mými vlasy.

„Já mám to štěstí, že v mém životě,“ řekl jsem, zvedl hlavu aby se na něj podívala. „Myslím to vážně.“

Napůl se usmál, a to bylo napůl šťastný a napůl ne. „Já vím.“ Políbil mě na čelo a usnula krátce poté. Mě? Byl jsem vzhůru většinu noci, přemýšlel, jak jsem chtěl opravit trapnosti. Ráno, musel vyrazit brzo na oběd s rodiči. Nedostal jsem pozvánku.

To je divný. Když většinou chodila s muži, kteří dělají všechny podělal, nějak jsi zapomněl, jak dělat věci správně, když je to vaše chyba. Co teď?

Napsat komentář