Cílem mých tréninků je být lepší

Skoro celý týden jsem byl v Ružomberku, tak jsem si vybral cyklistika školení přímo tam. Alespoň v této oblasti není tak horké jako v Bratislavě.

Byl to opravdu velmi pěkný a zajímavý týden. Měla jsem 3 školení. Dvě trasy jsem si vybral v podstatě stejné, jako bych opisovala v blogu před pár týdny, tak to byla cesta od Ružomberka na Škutovky a Vlkolínec. V rámci dalšího vzdělávání jsem spojil příjemné s užitečným a motorku jsem si vybral, Havránok (pokud někdo neví, je, že keltské archeologické muzeum po Dosažení Marou), kde k události byl povolán Žít středověku. Čtvrté plánované trasy jsem výměnou za výlet do Prosiecka dolina, spolu se sestrou a její rodinou. To je opravdu velmi pěkné krasové údolí s množstvím vodopádů v oblasti v blízkosti přehrady Liptovská Mara. Školení v posilovně, trochu jsem byl vynechán, dát přednost I přírody.

Lucia blog

Pokud bych měla hodnotit moje jízda na kole v těchto chvílích, jsem si vědom skutečnosti, že je fakt nechci platit 100 %. Cílem mých tréninků je však postupně zlepšovat a dodávat stále lepší výkony (zejména při jízdě v terénu). Myslím, že to prostě jde. Jasné, že někdy mám problém. Také potřebuji, aby se více seznámit s pojmy, jako je kadence a podobně Během této soutěži jsem o nich slyšel poprvé, a ve skutečnosti, s nimi pouze oboznamujem, tak jim nechci věnovat moc pozornosti. Vidím sám sebe jako začátečník (jasné, že si na kole již v dětství, ale rekreačně)a ještě nějaký čas budu potřebovat udělat to, že jsem naprosto dostal. Myslím si, že v budoucnu to bude lepší. Tak jako tak, aby mi kolo začalo velmi bavit. Přes týden, baví jízda na kole méně, ale o víkendech se snažím chodievať na delší trať a připojit to většinou s nějakými výlety.

Lucia blog

Nakonec zhodnotím můj pitný režim. Na Budiš já jsem použil. Já pít opravdu každý den, až jsem se bála, že jsi na to tak jsem rád, že už nebudu pít a čisté vody než dříve. Pije to a všechny moje rodina, protože všichni jezdí docela často na kole. Hodnotí, že jim pomáhá a dodává správné minerály. Už pomalu, ale jistě, že s použitím až zásob, takže jsem trochu zpomalit.

Anketa To, co nejvíce chcete přečíst na našem portálu?

Články o cvičení a různé typy školení. Informace o dieta a zdravé hubnutí. Motivační tipy, příběhy lidí a fitness trenéři. Pozvánky na sportovní události.

Celkem hlasů: 189

Napsat komentář