Co dělat s ovädnutým tricepsom?

Hodně žen má problém s ochabnutou zadní části paže. Je složena hlavně z tuku objem na dlouhou hlavu tricepsu.

Již v úvodu, nicméně, jak jsem již zmínil dříve, že tuk do svalu se nemění, a proto je velmi důležité, kromě cvičení zahrnuty aerobní trénink, nebo HIIT trénink, a upravit svůj jídelníček.

Nejlepší cvičení pro triceps Kliky pozorně

Nastavit do polohy vzporu, dlaně umístěte rovnoběžně a užší šířka (mírně menší, než je šířka ramen) pod úroveň ramen. Lokty, necháte mírně ohnuté. Páteř udržujte v přirozeném zakřivení a spevnite břišní svaly. Pokrčte lokty směrem k tělu a klesajte dolů. Klesnite do spodní polohy a zatlačte zbytek se vrátí do výchozí polohy s maximální vystretím ruce.

  • Lehčí verze je v pozici, v vzpore kľačmo (opora o dlaně a kolena).

Tricepsové zadní kliky

Sedět na okraji židle nebo lavičky, dlaně umístěte pod zadku na okraji sedadla tak, aby prsty směřovaly dopředu k tělu a přejděte do umístění vzporu. Zadek drž těsně před sedadlo a stehna rovnoběžně se zemí. Vzadu je plochý a kolmo k lavičce. Ohněte lokty a pomalu klesajte těžištěm dolů těsně podél hrany sedadla. Získejte až do nejnižší možné polohy, ve které aby se vaše záda rovně. Pak zatlačte dlaně proti sedadla a vytáhněte se silou paží zpět k jejich propojení.

Tricepsové extenze za hlavou

Cvičení může být provedeno sedět nebo stát. Aby se vaše záda rovně, rovně, spevnite středem těla, uchopit činku nebo láhev s vodou, a zvedněte ji nad hlavu do napnutých paží. Nastavit ruku v zavřené poloze, ohněte lokty a klesajte se zátěží za hlavou pro maximální přetažením tricepsu. Udržet úzký úchop a tlačit břemeno vzadu nad hlavou, až do maximální propojení loket.

Ke stažení kladky

Zájem vzpřímené držení těla s rovnou páteř v optimální vzdálenosti od profesionálů. Vzdálenost od kladky by neměl být příliš velký, protože se do cvičení začnou zapojovat jiné svaly a můžete tak ztratit izolace pro váš cílový sval, který je triceps. Rukojeti připojené k horní válec pochopit nadhmatom v rozsahu. Nadlaktie by měla být přibližně kolmo k zemi a lokty by měly během celého cvičení zůstávají omezeny v těle. Celé hnutí, které se provádí po polkruhovej sledovat vystieraním ruku, aby zajistily, jen tricepsy. Rukojeť nádoby až na jaře loket. Zápěstí po celou dobu cvičení udržet omezen. Pohybovat se pomalu a kontrolovane.

Kick-back

Postavte se na šířku boků, podsaďte pánev, spevnite středu těla a mírně predkloňte. Záda držte rovně, hlavu a ramena v neutrální pozice. Uchopte činku nebo láhev vody neutrální madlo, ohněte lokty a udržet je mírně za tělo. Tlačit zatížení směrem za záda, a dotlačte až prepnutých loket. Pak se vraťte do výchozí polohy a rutinní opakování.

Všechny výše uvedené cvičení, zkuste provést ve třech sériích 8 opakování.

Zdroj foto: goodfon.su Lidé, kteří si přečetli tento článek, a obává se také o:

Útok na prsia – pevné a sexi prsia vďaka cvičeniuÚtok na prsa – pevné a sexy prsa díky cvičení

I když je velikost prsou určen geneticky, jejich síla a vzhled může být lepší.

Prečo by ženy mali cvičiť aj chrbátProč by ženy měly trénovat i zpět?

Zadní (zádové svaly) určuje vzhled celého těla.

Najlepšie cviky na bicepsNejlepší cvičení pro biceps

Během cvičení, ženy se většinou zaměřují na klasické ženské části, které patří mezi nejvíce sledována.

Napsat komentář