Co je dobré ciferník s zatížení v sedě?

Kdo by nechtěl mít během horkých letních viditelné břišní svaly a břicho, které je dostatečně zesílené?

Jak dosáhnout posílení a zviditelnění svaly břicha?

Břicho je sval parta, od které se tuk spaluje většinou jako poslední, a proto je pro viditelnost a kvalitu utváření a formování svalů na tuto hru je třeba především trpělivost.

Je důležité si uvědomit, že cvičení na břišní svaly jsou jen náznak, který se používá pro posílení svalů a ne na jeho utváření a formování. Mnohem důležitější než samotné cvičení je dodržování optimální diety. Na břiše, tam jsou obrovské množství cvičení a jedním z nich je číselník s zatížení v sedě.

Dobrá technika praxe

Sedněte si na podložku, zvedněte nohy (mírně ohnuté v kolenou po zemi) tak, že podložky bude dotýkat pouze sedacím svalovinou. Z této výchozí pozice začnete horní poloviny těla s pomocí břicha svaly vytáčení do stran a snaží se udržet stabilitu. Ruce pohybující se polohovací do boku ve směru rotace horní poloviny těla. Jako další zatížení můžete použít medicinbal, kettlebell, činka nebo blade.

Provádět 3 až 4 série po 15 – 20 opakování.

Zdroj video: www.youtube.com

Břicho doporučuji cvičit, stejně jako jiné svalové oblasti – s určitou přestávkou, a v žádném případě ne každý den. Také břišní svaly, když potřebují dostatek času pro regeneraci. Kromě ciferník s zatížení v sedě je vhodná pro trénink břicha zahrnují, například, skracovačky a zvedání nohou ve svěráku.

Lidé, kteří si přečetli tento článek, a obává se také o:

Angličák – najlepší cvik zo všetkých?Angličák – nejlepší cvičení ze všech?

Pokud je vaším cílem je, aby vlak téměř všechny svaly vašeho těla, tím účinnější cvičení než angličák najdete velmi obtížné.

Cvičíme v parku podľa tréningového plánuCvičí se v parku podle tréninkového plánu

Pokud se vám cvičení v posilovně unavený, jednoduše nahradit s park.

Ako správne robiť klasický sed-ľah?Jak správně udělat klasický sed-schválen snadněji?

Sed-schválen snadněji patří mezi nejoblíbenější cvičení pro břicha, ale to je jistě ne nejvíce efektivní.

Napsat komentář