Co je na vině? Jen začít a změnit to!

V poslední době jsem viděl ve fitness centru 60-rok-starý buck, která skákala jako besná a sotva jsem vládala. A já jsem jen 25 let.

Když jsem začala hubnout, bylo to pro mě těžké. Jelikož jsem ze dne na den, jako je cukr a mouka, nemohla jsem jíst téměř nic z toho, co jsem jídlo předtím. V minulosti jsem chtěl změnit svůj životní styl několikrát, ale nikdy jsem nemohl. Jeden den, nicméně jsem se podíval do zrcadla, a zůstal zhrozená. Už jsem to udělal s vaší stravě-příliš mnoho prepískla a nabalili mi třást kilo. Nemohl jsem pokračovat ve lhaní, viděl jsem, že vůbec nejsem fit – moje zdraví závisí na tom, co jedí, a jak zprávy, aby vaše tělo. Pak jsem si uvědomil, že sám o sobě to nezvládnem a pokud chci opravdu zhubnout, potřebuju pomoc.

Mě tak tenký, jak jsem si představoval

Už jsem měl silný základ pro to, že jsem zhubla. Byla to moje vnitřní motivace. Než jsem začal, byl jsem ani nezvažovala, co by mohlo být pro mě problém. Nerozoberala jsem, jestli to zvládne poměrně dobře, nebo zda budu chtít cvičit. Jen jsem se zaťala a kreslení. Zatím jde vše jak jsem si představoval. Mám trenéra, který mě vede, přesně stanovený jídelníček, tréninkový plán a, zejména, vidím výsledky.

Dát je na dietě

Strava je do značné míry droga, protože z cukru, mouky a jídla z rychlého občerstvení jsou návykové. Když se snažíš jíst, doslova bojujete sami se sebou. Ani ne tak se svým tělem, protože to opravdu nepotřebuje, ale s psychikou, která je na nezdravú drog naučil. Strava je velmi důležité, protože to, co jíme, se odráží na našem zdraví a vzhledu. Vždycky jsem měla problémy s cystami na vaječnících a hormonální výkyvy. Byla jsem smutná a naštvaná – jsem pouze 25 a už pasujem se s takovými problémy. Nyní je i nečudujem. Při re-obzriem, co jím a co stravovací návyky jsem měla doslova jsem si o zdravotní problémy koledovala. Racionální stravujem jen dva měsíce a už vidím změny. Problémy zmizí, a dokonce pro mě mnohem lepší a kůže.

Každý si může najít motivaci

Každý jednou přijde bod zvratu, druh vnitřní transformace, když on sám upřímně si uvědomí, že je urážlivé a měl by s vámi něco společného. To je nejsilnější motivace. Já jsem v něm neustále utvrdzujem. Vždy, když potkám na ulici nebo ve fitku ženy nad 50 – 60 let staré, které vypadají skvěle a mají lepší výdrž než já, řeknu vám, že jsem jednoznačně s tebou něco udělat. V poslední době jsem viděl ve fitku 60-rok-starý buck, která skákala jako besná a sotva jsem vládala. A já jsem jen 25 let. Opravdu chci jeho špatný stav a slabé tělo nechte? Pokud to vykašlem a stratím závazek, jak budu vypadat za třicet let, kdy už je to špatný? Pak nakopnem a moje motivace a odhodlání je silnější.

Lidé, kteří si přečetli tento článek, a obává se také o:

Prvý tréning bol naozaj hrozný a ťažký!První trénink byl opravdu hrozný a těžký!

Evelyn již měli několik tréninků v řadě.

Chceš byť sexi a prekypovať zdravím? pridaj sa k evelynChcete být sexy a bublina nad zdraví? Přidat Evelyn

Každý potřebuje v cestě vaším cílem povzbudit. Pokud se budete držet s Evelyn, potešte se jí a přijmout její podporu.

Letné smoothies, ktoré si zamilujeteLetní koktejly, které si zamilujete

Nic v létě neosvieži a nezasýti lepší, než ovoce a zeleniny. Pokud jsou vhodně kombinovat, se můžete těšit na nezapomenutelné variace.

Napsat komentář