Co je To Opravdu chtěl Být v Otevřeném Vztahu

Jak jste potkali svého partnera?

Žena: potkali Jsme se na hodinu jógy a flirtoval některé před a po vyučování. Nechtěl nosit snubní prsten a já jsem nevěděla, že je ženatý.

Žena B: seznámili Jsme se v baru. Náš první rozhovor byl o tom, zázvorové pivo.

Jak dlouho už jste spolu?

Žena A: 7 měsíců.

Žena B: 7 let.

Vždycky jsi chtěl být v otevřeném vztahu?

Žena: Ne. Byl jsem v monogamním manželství 12 let. Nikdy jsem si nemyslel, otevřený vztah, až jsem potkala svého současného partnera.

Žena B: jsem si nebyl vždy jistý. Vždycky jsem byl zvědavý.

Má to být otevřený vztah celou dobu, co jste spolu? Pokud tomu tak není, rozebrat, když to bylo/nebylo.

Žena: Ano, celou dobu.

Žena B: Ne, začali jsme 3 let do 4 let do našeho vztahu.

Jak jste se poprvé nakousnout otevřený vztah?

Žena: věděla jsem, že z toho, jak mluvil na počátku, že neměl žít sám/měl více rodiny žijící s ním, tak jsem přemýšlel, co přesně jeho situaci byl. Měli jsme psali tunu na pár dní a nešlo to ven. Tak jsem se ho zeptal v textu, „kdo všechno žije v tvém domě s tebou?“ Řekl mi, že má rakovinu a měl ženu, a že jeho manželka má přítele. Byl velmi jednoduché, o to a nikdy zkusil (nebo se snaží), aby nic skrývat.

Žena B: měli Jsme spoustu rozhovorů o tom. Nepamatuju si první přesně. Je vázána do naší konverzace o budoucnosti a neomezují se navzájem. Jsme také rádi mluví o vztazích zásady v abstraktní a oba jsme nekonvenční, takže to nebylo opravdu skok aplikovat to na sebe.

Byl jeden člověk, více se do ní a ostatní osoby méně se do něj?

Žena A: nebyl jsem si jistý, jestli bych mohl dělat to na první, ale jen prochází rozvodu jsem se cítila velmi ďábel-may-péče.

Ženy B: na začátku, byla víc v teorii a víc jsem se na to v praxi. Je to stejné nyní.

Myslíte si, jak využít volný vztah, tj. datum/spát s jinými lidmi?

Žena: to jsem ještě ani nechodil, ani s nikým jiným nespal od doby, co spolu chodíme, ale jsem otevřený myšlence.

Žena B: Ano.

Máte určitá pravidla o tom, co můžete a nemůžete dělat s jinými lidmi?

Žena A: pouze pravidla, můj přítel a jeho žena, že vím, že je naprostá upřímnost a [STI] testování před pohlavním stykem. Takže bych respektovat ty, když jsem se rozhodl k dnešnímu dni druhý muž. Oba jsou chytří stejně. 🙂

Žena B: Ano. Naše jediné pravidlo je opravdu vždy zcela upřímní. Nemáme pravidla o tom, co můžeme a nemůžeme dělat s jinými lidmi, ale jsem si jistý, že pokud se jeden z nás cítil něco, co by mělo být mimo hranice bychom o tom mluvit, když to přišlo.

Jak se ostatní lidé, datum/spánek s obvykle reagují, když jim řekneš, že jsi v otevřeném vztahu?

Žena: já jsem chodila nebo spala s někým jiným, ale když ostatní lidé zjistit, jsou obvykle překvapeni, když slyší, že je to otevřené. Pak nejčastější odpověď je, „Ale co se stane, když budete chtít více?“ To je myslím poněkud povýšeně, jako že je to založeno na předpokladu, že jeho lásky a náklonnosti nemůžu být šťastný, pokud to vede k manželství. To je pravděpodobně více matoucí pro lidi, protože je ženatý. Na konci rozhovoru mé přátele, obvykle říkají, „já jsem jen ráda, že jsi šťastná,“ což je perfektní, podpůrné reakce. 🙂

Žena B: Protože jsem se ujistěte se, že jim říct, když jsem se setkat se s nimi a než se něco stane, oni obvykle reagují dobře a jsou jen zvědaví.

Jste žárlivá? Má váš partner?

Žena: já jsem hodně, když jsme byli na prvním rande, ale hodně to přišel dostatek času s ním. Naučil jsem se, jak chill out a vím, že pokud nechci ho vidět, jak moc tento týden, uvidíme ho příští týden. Já jsem nikdy nebyl žárlivý člověk, takže se mi to nelíbilo a tvrdě pracoval, aby umlčet těchto tendencí v sebe. Většinou jsem to vyřešil tím, že mluví s mým nejlepším přítelem, který byl velmi chápavý a ochotný, a tím, že je jasné, že s ním o to, co jsem potřeboval, nebo tím, že žádá více času společně. Můj partner je nikdy žárlivý a myslím, že bude příjemně překvapen, když se dozvěděl, že jsem byl na rande s jiným mužem.

Žena B: Ano a ano. Ale žárlivost upřímně nepřijde, že často v těchto dnech, protože, jak otevřeně spolu komunikují. V závislosti na velikosti problému, bychom ani sdělit tyto rozrušení pocity jiné osoby, nebo jej zamítne. Někdy to není stojí za diskusi každý malý pocit. Také je dobré prozkoumat, proč přesně máte pocit, žárlivý, protože by to mohlo mít nic společného se svým partnerem, nebo jejich poslední objetí.

Jaké jsou některé běžné mylné představy o otevřené vztahy?

Žena: to, Že lidé v nich jsou děvky a jen spát kolem. Polyamory není jako, že. Také, pokud se vám s někým sdílet, budete mít jen polovinu z nich. Ale není tam žádný limit na to, kolik lásky máme, nebo jak moc láska může dát. Většina z nás má více než jednoho přítele. To je moc jako mně. Lidé si také myslí, že lidé v nich nemohou být spáchán, a jen dělat, co chtějí. Vždy se snažím respektovat můj přítel a jeho manželka a dcera. Jsme velmi zavázala k sobě a jsme oba v lásce, a by nikdy dělat cokoliv ublížit jiné. Stejně jako v monogamním vztahu.

Žena B: Že všichni jsme o tom se rozejít.

Co získáte od jiných lidí, že nemusíte dostat od svého partnera, pokud vůbec něco?

Žena: Nic, jako nyní.

Žena B: Sexuální zážitky s jinou osobou, což by bylo nemožné, aby můj partner poskytnout.

Proč jsou v otevřené vztahy?

Žena: Protože jsem padl na člověka, který už byl v jednu. Ale líbí se mi to. Cítím se velmi volný být tím, kým jsem, a po pocitu, tak potlačil v mé manželství je to osvěžující pocit, že můžu zkoumat a užívat si života znovu.

Žena B: V objednat na setkat se a poznat nové lidi.

Myslíš, že bys pořád být se svým partnerem, pokud váš vztah nebylo otevřít?

Žena: Ano. Neměl jsem považován za otevřený vztah před ním.

Žena B: nejsem si jistá.

Jak se otevírá váš vztah zlepšit váš vztah s vaším partnerem (nebo to bylo ještě horší)?

Žena: vždycky Jsme byli otevření, takže to je jen způsob, jak to je. Protože on je ženatý, nečekal bych nic jiného. Ale jsme velmi upřímní.

Žena B: To z nás komunikovat jasněji.

Uvažoval jste někdy nechat váš partner pro někoho jsi spala s/ze dne mimo vztah?

Žena: Ne.

Žena B: Ne.

Jakou radu byste dal někomu, kdo chce začít otevřený vztah?

Žena: Být otevřený a sdílný o všechno, co jste myšlení a pocit. Žárlivost často přichází, když máte podezření, že něco se děje ve vaší milované něčí hlavu, že ti neřeknou.

Žena B: Být jasný a upřímný. Pokud je něco dělat žárlíš, nebo nepříjemné, řekněte jim to. A ne je soudit za něco co oni říct. To je ta nejtěžší část.

Myslíte si, že budete někdy být monogamní znovu?

Žena: jsem v jakési přechodné období v mém životě, po mém rozvodu, takže je to opravdu těžké říct. Já se cítím velmi flexibilní teď. Myslím, že bych mohl být šťastný, být monogamní znovu.

Žena B: Kdo ví, ale já bych to nevylučoval.

Napsat komentář