Co je To Opravdu chtěl Být Ženatý Striptérka

Kayden, 25 let, je vdaná striptérka, kteří právě vystudoval vysokou školu a začíná absolvent školy. Ona také provozuje Twitter účet Striptérka Problémy, které má více než 18.000 následovníky.

Tancovala jsem už téměř pět let. Teď jsem na plný úvazek student. Právě jsem absolvoval s bakalářský titul v psychologii. Budu pokračovat v tanci, protože já jdu zpátky na školu. Začal jsem to dělat já, když jsem šla na vysokou školu a žijí na mámu na gauči. Byl jsem dvě práce —já bych šel ráno do školy, jít do práce na K-mart, jít na noční třídu, a pak dělat svou práci chůvy až v jednu ráno — a stěží dělat 1.000 dolarů za měsíc. Jeden z mých přátel byl tanec, tak jsem výpověď v práci chůvy, aby to vyzkoušet na chvíli.

Vdala jsem se, před třemi lety. Když jsem ho potkal, byl vyhazovač v go-go baru a byl v soukromé bezpečnosti. Když jsem přišla s nápadem [tanec], řekl: „Proč chcete dělat, že?“ Byl jsem jako, „jsem mladý, jsem pracovat můj zadek off a sotva vydělat 1000 $za měsíc.“ On byl jako, „víte co, pokud můžete to udělat, aniž by se zapletl s drogami a alkoholem, říkám to. Ale pokud jste snaží dostat do party scény, to nebude fungovat pro vás.“ [Můj manžel] nikdy nebyl žárlivý chlap. Miluje se dívat na mě tanec a miluje sledovat můj pól triky a všechno. Ta část, která ho trápí je, když přijdu domů a řeknu mu, zákazníky na mě byl hrubý.

Slyšel jsem nějaké opravdu hrozné věci na práci. Kluci říkali, „ty Jsi kurva, jsi jen děvka, tady je to 50 babek, chceš jít se mnou domů?“ Měl jsem chlápka, v poslední době, který chytil moje prsa opravdu těžké. A řekl jsem: „Hele, nesahej na mě, to bolí.“ A on řekl: „Koho to zajímá? Vaše prsa jsou falešné stejně.“ Nedotýkejte se mé tělo — já jsem ještě lidská bytost. Měla jsem chlapa v noci řekni mi, chtěl mi zaplatit 1 000 dolarů a vzít mě domů a mě oholit. Jednou jsem měl chlap mi chtěl mě zavřít ve sklepě. Měla jsem chlapy, zeptejte se mě, aby krok na různých částech těla, včetně pohlavních orgánů, s podpatky. Udělal bych to! Když kluci z řady, jsem obvykle jen se snaží snižovat je před svými přáteli. Měla jsem chlap řekl, „Proč nemůžeš jen naklonit a dotknout se mě?“ A já říkám, „No, já bych, ale je to pravděpodobně příliš malý pro mě, já bych nikdy najít.“ Okamžitě zavřeli a oni chtějí odejít. Ale určitě tam jsou někteří kluci, kteří vypadají jako jsou přetrvávající poté, co jsme skončili práci a to je děsivé.

Naštěstí, v mém klubu, máme vyhazovači, kteří jsou na vrcholu [, když se lidi snaží se nás dotknout]. Ale tam byly časy, kdy jsem musel tlačit ho ode mě, nebo jen říct, „Ne, já jsem udělal.“ Budou říkat věci jako, „Oh, já jsem za to zaplatil, je to moje peníze.“ Když jsem poprvé začal tancovat, budu dokončit tanec, ale teď už to dělám nějakou dobu, jsem se dostat do bodu, kde jsem jako, „Ne, není mi to příjemné.“

[Lap dance pravidla] závisí na klubu. V Filadelfie, máte možnost se pohybují na chlapa v klíně. Tam je minimální dotýká a žádný sex v klubu. Ale rozhodně to [se stalo]. Slyšel jsem, kluci nabízejí 1000 dolarů [striptérky], takže chápu, že některé holky to dělají, ale ve stejné době, dívky pohřešují. Nikdy jsem to nedělal. Já bych to nedělal. Ale některé holky to dělají. Jedna dívka měl zákazník platit za její prsa.

Vždycky jsem říkal, nikdy bych si prsa, protože jsem se nikdy necítil dvojice [fake] prsa, které jsem měl rád. V mé práci jsem se cítil hodně prsa. Ale pak jsem měl opravdu dobrý přítel a já jsem miloval její prsa. Oni vypadal a cítil se stejně přirozené jako falešná prsa mohou. Tak jsem šel k lékaři na konzultaci, a na konci, dávala jsem peníze dolů. Manželovi jsem řekla, „myslím, že chci prsa.“ On řekl: „jsi blázen?“ Řekl jsem: „můžu tón zadek, můžu tón mého žaludku, ale nemohu opravit mé kozy.“ On řekl: „To dává smysl.“

Byli 6000 dolarů. Vzal jsem si celý měsíc volno z práce, ale byl jsem zpět ve škole na plný úvazek týden poté, co jsem jim udělal. Nemám žádné výčitky. Myslím, že každá holka říká, ale možná bych mohl být trochu větší. Ale bylo mi řečeno, že vypadám skvěle. Cítím se mnohem pohodlněji v mém těle teď, že je mám. Viděl jsem holky, které jsou prakticky plochá vydělat spoustu peněz bez prsa, tak myslím, že je to přednost. Hodně holek pracuji s — možná 60 procent — nemám umělá prsa. Můj manžel je miluje.

Jsem velmi pohodlné, že nude a jsem se svým tělem spokojená, ale také jsem opravdu do fitness. Můj manžel a já jsem pracovat ven společně. Pól triky jsou opravdu těžké. Používáte svaly, které jste nikdy věděl, že jste měli předtím. Naštěstí mnoho z dívek byly velmi pěkné, když jsem začal, a v průběhu času, starších nátěrů, mě učil, jak tancovat a dělat některé pól triky. Na mém současném klubu, tam je samostatný pokoj, které používají pro rozlučky se svobodou a má pól v it a tam půjdeme a praxe. Jít hlavou dolů na tyči pro mě bylo nejděsivější představa. Je tam jeden trik, kde jsem háček nohu a přechod na další trik bez použití rukou. Pokaždé, když to udělám já, to mi dává infarkt, protože si myslím, že To je čas, chystám se ztratit svou přilnavost a budu padat v přední části všech těchto lidé. Ale naštěstí jsem ještě neudělala.

Zdvořilost

Pracoval jsem se spoustou skvělých žen, které jsou fotbal maminky a také práci jinou práci; jsou to jen snaží podporovat jejich rodiny. Ale také jsem viděl dívky, které jsou v kompletní nepořádek. Na vyšší-end klubů [jsem pracoval v], řekl bych, že 80 procent jejich života spolu a 20% ne. Na nižší-end klubů, musím říct, že je to naopak.

Na jednu noc od pondělí do čtvrtka, já jsem přinést domů kdekoli od $300 až 500 dolarů. V pátek nebo v sobotu večer jsem domů přinesl $600 na $1,000. Nejvíce, co jsem kdy v jednu noc, je $2,000. To bylo všechno od jednoho člověka. To nejmenší, co jsem udělal, je $50.

Musíme investovat do naší vlastní oblečení. V našem klubu, nosíme šaty a oni se může pohybovat od $80 do $150. Dům máma přináší do šatů a bot, které jsou čerstvé a nikdy použity. Mám tendenci koupit můj z domu máma. Ona je tam od 4 odpoledne až jsme blízko. Ona nabízí občerstvení, tampony, lak na vlasy, vatové tyčinky, zubní kartáčky, cokoliv vás napadne. Ona udržuje mír v šatně, ale také poskytuje služby pro dívky.

Na můj klub, já lidem říkám, je to jako spolku nikdy jsem se připojil. Mám hodně přátel tam, ale je to falešný. V létě pro nás je pomalu čas, a to je druh, kdy tření začne vyjít. To není tak moc mezi mé skupiny přátel, ale mezi nové dívky a starší dívky. Je to těžké, protože tam nejsou žádná pravidla o zákazníky. Tam je téměř nepsaná striptérka etikety, kde je to jako, když mluvím s někým, ne přijít ve stejnou dobu. Slyšel jsem, holky říkají, „to je moje píseň. Ona neumí tancovat, že píseň na pódiu.“ Ale pro nejvíce se rozdělit, v mém klubu, všichni spolu vycházíme docela dobře.

[Moji přátelé a spolužáci] nevím, co mám dělat. Pro nejvíce se rozdělit, nechci to nikomu říkat, protože vím, že stereotypy, které existují. Já to nedělám, protože jsem byl nucen do něj, nebo jsem tak špatná, že nemůžu se o sebe postarat. Jsem si to vybral. To poskytuje velmi pohodlný životní styl, takže můžu jít do školy na plný úvazek. Mohu platit své účty a jet na dovolenou. Někdy jsem odejít a já říkám, „Oh, měl jsem tolik legrace s kamarády a udělal jsem tolik peněz.“ A další noci, chci uškrtit všichni a nikdy se nevrátí. Ale asi budu pokračovat v tanci, dokud jsem udělal s školu.

V mém běžného života, docela jsem se jít mi z cesty, aby se sám neatraktivní. Lidi mi říkají, „Oh, lidi [ve škole] musí zasáhnout na vás pořád.“ Ale já jsem nejvíce domácky vypadající student jsem mohl být. Ne, že bych se nestarám o svůj vzhled, ale myslím, že budu dělat sám, když jdu do práce později. Jsem ženatý. Nejsem se snaží dostat na rande.

„Sexuální Práce“ je týdenní série, která profilů ženy, které mají kariéru v sex-související odvětví — od porno hvězdy sex, výzkumníci a všichni mezi tím. Podívejte se zpět každý týden pro poslední rozhovor.

Cheryl Wischhover píše o kráse, zdraví, fitness a fashion. Sledujte ji na Twitteru.

Napsat komentář