Co mohu udělat, aby povzbudit své laxní přítel?

Můj přítel má Selhání syndrom. On je vysokoškolák žijící doma s rodiči, a to i přesto, že má práci, že postrádá drive. Jeho laxní přístup je obrovský odbočku ke mně, a nemá-li se to dohromady, chystám se ho zbavit. Co mohu udělat, aby ho povzbudit?

I když váš muž je nepříjemná situace se pro lehce vtipný film, tam je také něco, co fakt smutná situace. Tvůj přítel je osina v zadku, ale jeho otázky jdou daleko hlouběji, než jen čistá lenost. On může mít strach ze selhání, převzetí odpovědnosti za sebe, a možná i samoty.

Ze všech těchto důvodů, musíte být opatrní, o tom, jak se budete blížit svou exit strategii. Když přijde tvrdé na něj, on si jen stáhne do své bezpečné místo (tj. jeho rodičů, společenské místnosti). Povzbuzení je klíčovým slovem je zde — chcete, aby mu pomohl vidět výhody života na vnější straně.

Například, co když se jednoho dne mu řekneš “Hele, McConaughey [nebo jak se jmenuje], víš, že jsem blázen o vás, ale vaše životní situace, je těžké na náš vztah. Myslím, že bychom oba mají mnohem více svobody, pokud nežijete v domě tvých rodičů.”

Tady je další nápad: mohl nabídnout opravdu úžasný sex jako pobídka. Řekni mu, že když to je v pořádku na vašem pad, když jste v domě jeho rodičů, máte pocit, že nemůžu nechat jít a být hlasitý. Pak říkají, “Sex by byl o tolik lepší a divočejší po celou dobu, pokud jste měli své vlastní místo.” Závod hot-sex semeno a sledovat, jak jeho zájem roste.

Napsat komentář