Co se skrývá ve sladké limonádach?

Proto je lepší spolehnout se na neochutenej minerálke?

Začněme pěkně zostra a bez ubrousků: pravidelná konzumace slazených nápojů můžete získat hmotnosti až několik kilogramů za rok. A to asi nikdo z vás nechce.

Přečtěte si, co můžete způsobit, slazené limonády, a jak tyto účinky vyhnout.

Osteoporóza

Vztah mezi osteoporózou a sladenými nápoje by našel o pár lidí, ale cukr v nadměrném množství odstraňuje vápník z těla. Pokles vápníku negativní vliv na pevnost kostí, které začínají slábnout a rednúť. Jinak řečeno, pravidelně pít slazené nápoje, můžete urychlit životě problémy tohoto druhu. Zvláště opatrní v tomto ohledu by měly být především ženy.

Cukr je "droga"

Další velká špatná věc, když pije slazené vody, je, že cukr v nich obsažený, to zpomaluje vstřebávání vody do lidského těla, což paradoxně vyvolává ještě větší potřebu vody. Je možné, že spotřeba slazených nápojů v relativně velkém množství neustále pocit žízně. Nejvíce slazené nápoje obsahují velké množství cukru, a cukr je v současné době považován za nového léku. Ano, to je přesně důvod, proč se nemůžete dostat dost z ledové čaje nebo koly. Zkuste spíše k doplnění tekutin minerálku Budiš.

Zažívací potíže

Pokud se napijete sladeného pít, když tělo zpracovává jídlo, tam je zpomalení tohoto procesu, protože tělo se musí nejprve vypořádat s novou energii z cukru. Jeden, maximálně dva napitia, asi nejsou tak vážné, ale když to uděláte několikrát za den, to může mít za následek poruchy trávení. Ujistěte se, že dávat pozor.

Mimochodem takový ledový čaj: věděli jste, že v běžném 1,5 litrovou láhev je umístěn na dvanáct kávové lžičky cukru? Když dáte dohromady s spomaleným tím, že absorbuje vodu vzhledem k nadměrné množství cukru, pak není divu, že na jedno ráno v práci jste schopni vypít i 2 litry sladký čaj (pokud to někdy může být nazýván "čaj").

Samozřejmě, na trhu existují také malinovky s označením light, které neobsahují cukr, ale umělé sladidlo aspartam. Ale pokud jste si někdy všimli složení těchto limonád, tak jsi určitě prošel zajímavý seznam, složení, kde velké množství konzervačních látek a umělých barviv. Opět platí, že společnosti vyrábějící tyto vody, velmi chytře maskuje všechny tyto rizika pro působivé marketing.

Koneckonců, posuďte sami – podle posledních statistik, v průměru každý muž, žena a dítě vypít přibližně 43 litrů slazených nápojů za rok. Mnozí experti jsou vážně znepokojeni nad zdravotní důsledky, které může přinést tento negativní trend.

To je také nejlepší řešení pro vás dosáhnout na minerální vody Budiš, který dává tělu přesně látky, které potřebuje. K tělu, aby správně fungovaly a byly zdravé a plné energie.

Zdroj foto: pixabay.com

Lidé, kteří si přečetli tento článek, a obává se také o:

Tipy, ako zostať dokonale hydratovaníTipy na to, jak zůstat dokonale hydratované

Lidské tělo je z velké části skládá z vody. To je naprosto zásadní pro život a pro zachování hydratace.

7 pochúťok, ktoré sú bohaté na draslík7 pochoutky, které jsou bohaté na draslík

Věděli jste, že draslík podporuje přeměnu krevního cukru na glykogen a pomáhá odstranit toxiny z našeho těla?

Diétne smoothies pre hladošovDieta smoothies pro hladošov

Jste již alergická na slovo dieta a pokaždé, když to slyším, tak si naskočia zimomriavky?

Autor článku janka@chytrackova.skJanka Chytráčková

Mám rád chutné jídlo. Tečka. Je to láska na celý život a nestydím se za to 🙂 Jsem Ambasádorka nadace Jamie Oliver na Slovensku. Byl jsem organizování celosvětové oslavy zdravé a chutné jídlo k Food revolution day. A můžete mě vidět i na Gurmánské feste, které jsem otevřená na Hlavním pódiu. Jsem přesvědčen, že díky zdravé stravování a cvičení může být každá žena krásná a sebevědomá. Klikněte na mé stránce a zjistěte, jak vám mohu pomoci s budování vaší osobní značky. Že se vám tato show byla vynikající. Protože si zasloužíte. http://www.jankachytrackova.sk Další články od autora

Napsat komentář