Cítím se UTI? Dělat těchto 5 Věcí

Pokud máte pocit, mírné hořet, jak čůráš nebo oznámení, musíte jít i když budete doslova jen šel, je to normální, že se všichni jako O___O Ale nebojte se, není třeba šílet, říká Mauro Quinlan, MD, Chicago-založené OB-GYN. „Můžete počkat a uvidíme, jestli to bude v pořádku, do 24 hodin, nebo tak, nebo jestli to bude jít jinou cestou a stát se opravdovou infekce močových cest.“ (Důležitou výjimkou: Pokud jste těhotná, měla byste dát své doc zavolat na nástupu příznaků, protože INFEKCE se může změnit v infekci ledvin mnohem rychleji.) Snížit šance na získání full-foukané catastro-pee-úroveň infekce, jít do nouzového režimu a žít podle těchto pěti močového měchýře-milující přikázání.

1. Žrát vodu.

Nyní je čas začít létat přes ty Sigg náhradní náplně. „Pokud je tam nějaká bakterie snaží uchopit stěny močového měchýře, více močení, tím více se bakterie dostane tlačil ven,“ říká Quinlan. Její pravidlo: Pít dostatek H2O že musíte na záchod pravidelně, i když vaše moč se zředí a super lehký-barevné.

2. Odložit sex.

P-v-V pohlavním styku, a to zejména, tlačí bakterie z vašich intimních partií až do močové trubice a močového měchýře. To může přinést na INFEKCE močových cest, i pokud se cítíte v pořádku, takže pokud jste již strach, že je tam infekce vaření, určitě nechci, aby to bylo ještě horší. Místo toho, informujte svého bae jste tahání stručný sex strike à la Chi-raq bohužel.

3. Svůj příjem brusinek.

Tam je nějaký důkaz, že chemické látky v brusinkách drží bakterie z lepení na stěny měchýře a močových cest. Zkuste vysoce kvalitní džus (obsahuje skutečné brusinkový džus, ne, jako, bílé hroznové šťávy, plus trochu přírodní aroma), nebo brusinkový extrakt prášky z lékárny. „To není škodlivé, a to může pomoci,“ říká Quinlan. Proč, přesně? „Cranberry pomáhá zabránit bakterie z lepení na stěny močového měchýře, což je nutné, aby způsobit INFEKCE močových cest.“

4. Obrátit na léky.

AZO Močových Cest Obrany™ pomáhá kontrolovat infekci, díky over-the-counter antibakteriální nazývá Methenamin*. A ujistěte se, že dostat se k lékaři, zvláště pokud se vaše příznaky zhoršují nebo je krev v moči, což jsou příznaky, že máte full-foukané UTI potřebují antibiotikum. Jinými slovy, pamatujte, že nic se bude konat krátký kurz doktor předepsal antibiotika.

5. Vyhýbat se „užitečné“ sprcha produktů.

Nebo opravdu, všechny produkty, které obvykle nemají dosáhnout. Fantazie, nebo voňavá mýdla, krémy, sprchové gely, výplachy a spreje (speciálně navržen pro vaše paní díly nebo jinak), může mít negativní vliv na své vaginální zdraví tím, že oslabuje její přirozenou obranyschopnost. „Vyhnout [každý výrobek s] chemikálie, které se bude měnit bakterie, které normálně je tam,“ říká Quinlan. „Zabijí off zdravých bakterií a zvýšit riziko vzniku INFEKCE močových cest.“Všechny vás a vaše drahé květiny potřebují jsou jemné mýdlo a vodu.

AZO Močových Cest Obrany™ je používá na základě licence i-Health, Inc.

*Pomáhá inhibovat progresi infekce, až uvidíte zdravotní péče profesionální. AZO není určen nahradit lékařskou péči.

Napsat komentář