Cvičení k jumperu, který posílení tělesného jádra

Trénink rovnováhy, můžete se vyhnout zranění, závratom, skvělé posílit svaly a zlepšit držení těla.

Jumper můžete praktikovat v každodenním životě při provádění nejrůznějších činností, jako jsou, například, pravidelně čistit zuby, nebo svázat tkaničky na botách, když stál na jedné noze, v mhd cestovat bez držení, a podobně. Můžete také rovnováhu praxe v průběhu odborné přípravy – když cvičíte, můžete použít balančné zařízení, v podobě bosu nebo fitlopty, nebo si vybrat cvičení, které jsou zaměřené na zlepšení rovnováhy a extra cvičit a středu těla. Že stojí za to se snaží a stojí za jejich přidání do tréninku?

Cvičení číslo 1

První rutina se provádí ve stoje – mírně zvedněte pokrčenú levou nohu (špička směřuje k zemi) a také levou ruku vzpažte. Pak zkuste použít levou rukou se dotknout podlahy na pravý kotník tak, že budete udržovat pozici levé nohy.

Zdroj video: www.youtube.com

Cvičení číslo 2

Při provádění druhé cvičení si zaspomínate pro období školy, protože to cvikom je spolknout. První, postavte se, ruce upažte a jednu nohu mírně pokrčte záda, tak, aby byla pár centimetrů nad zemí. Pak se pomalu predkláňajte a zároveň pokrčenú nohu vystierajte zadní. Při provádění praxe, být opatrný, že jste neprehýbali, musí být zadní vystretý.

Cvičení číslo 3

Toto cvičení je vynikající pro posílení rovnováhy a středu těla. Ve stejné době, můžete provádět vždy, když se cítíte přetížení a bolesti v oblasti páteře. Jak provést vzpor s zanožením a predpažením? Z pozice čtyři vystrite levou ruku a pravou nohu a v této pozici vydržet. Stejné dělat s druhou rukou a nohou.

Zdroj video: www.youtube.com

Cvičení číslo 4

Výhody pravidelného cvičení desek je několik – posiluje svaly téměř celého těla, zlepšuje rovnováhu, má řadu variací, a to je relativně bezpečný cvikom pro všechny. Pro zlepšení balansu může rada kombinovat se střídavým zvedáním nohou nebo rukou, nebo nést straně desky.

Zdroj video: www.youtube.com

Zapojení bosu ve svém pravidelném školení

Pokud se jim líbí, a budete pravidelně cvičit, budete jistě nevynechávate cvičení, jako je ověřit dřepů, útoky, nebo kliky. V případě, že chcete dát více do těla a zároveň pracovat na své balanse, zkuste je cvičit jen s pomocí bosu.

Kliky na bosu

Zdroj video: www.youtube.com

Přejeďte s bosu

Zdroj video: www.youtube.com

Dřepy na bosu

Zdroj video: www.youtube.com

Lidé, kteří si přečetli tento článek, a obává se také o:

10-minútový hiit, ktorý môžete robiť kdekoľvek10 minut HIIT, které můžete dělat kdekoliv

Když je trénink nejefektivnější pro spalování tuků?

Kruhový tréning s vlastnou váhou pre ženyKruhový trénink s vlastní vahou pro ženy

Pro toto školení nepotřebujete žádné vybavení, takže výmluvy jsou odstraněny!

Drep je náročný, ale účinnýSquat je náročné, ale účinné

Dřep vždy byl, je a bude perfektní cvikom.

Napsat komentář