Cvičení, které musí vykonávat, aby se dosáhlo fitness břicho

Pevné, štíhlé, ale hlavně pěkně rozvinuté břicho. Není nedosažitelný sen. Stačí, pokud budete pravidelně cvičit správné cvičení.

Pro získání krásné břicho je samozřejmě nutné a dodržování správné stravy.

Školení

Dnes jsem vám čtyři cviky pro cvičení celého břicha pro více pokročilé a, samozřejmě, jejich na špičkové úrovni pro začátečníky. Tyto čtyři cvičení, nejen, že to bude také zahrnovat všechny oblasti pásu, ale jsou také vhodné pro trénink se zátěží, protože břicho, stejně jako jiné svaly, vyžaduje zvětšení odporu.

Pokročilé : zvedání kolena ve svěráku

Zavěste se na hrazdu s nohama natiahnutými kolmo k podlaze. Pokrčte kolena a zvedněte je od sebe, až na stehna dostanou jen pro rovnobežku s podlahou. Během cvičení se zaměřují na práci břišních svalů a ne hip flexory.

Doporučení 3 série po 10-15 opakováních

Začátečník : back-to-back skracovačky

Lehněte si na podložku s rukama pod zadek. Zvedněte nohy ohnuté tak, aby stehna zvierajú v pase pravý úhel (kolmo k zemi). Udržet záda z pritlačený na podložku a zvedněte pokrčené nohy směrem k hlavě, do zadku odlepí od podložky. V horní poloze na chvíli vydržte a pak se vraťte do výchozí polohy. Ťažšou varianta je zvedání vystretých nohy.

Doporučení 3 série po 10-15 opakováních

Pokročilé : skracovačky na římské lavičce

Sedněte si na podložku a ruce držet dráty na prsou nebo v dražší verze pro hlavu. Plný sed z lehu na start zmrštením břišní svaly. Zastavit kus před trup dostanete olovnice na podlaze, a pak zvoľna vraťte se do výchozí polohy.

Doporučení 3 série po 10-15 opakováních

Začátečník : skracovačky

Lehněte si na podložku, nohy jsou od sebe asi na šířku ramen a ohnutými v kolenou. Ruce si dal za hlavu, nebo prekrížte na hrudi. Zvedněte hlavu z podložky a dvíhajte je přibližně 20 cm nad podložku, zatímco vy se snaží o maximální prodloužení svalů. V konečné fázi, zůstávají kříže opreté na podložku. Pomalu spusťte váhu horní poloviny těla zpět. Dotýká lopatkami podložky znovu dvíhajte.

Doporučení 3 série po 10-15 opakováních

Pokročilé a začátečníky : skracovačky s kladkou

Kľaknite o 60 cm od horní kladky s ľanovým s lanem. Uchopte konec lana a držet je na stranách hlavy. Začněte v mírném předklonu a zmrštením břišní svaly tiahnite trupu směrem k podlaze. Rozsah pohybu je stejný, jako když skracovačkách malé – hlava se nesmí dotýkat podlahy. Základna je zcela smrštění břišních svalů.

Doporučení 3 série po 10-15 opakováních

Pokročilé a začátečníky : úklony s jednoručkou

Postavte se rovně a uchopte jednoručku do správných rukou. Levou ruku si dejte za hlavu nebo v bok. Trup ohýbat doprava a spusťte jednoručku na kolenu. Narovnaním trupu pohybu levé šikmé břišní svaly. Po určitém počtu opakování, které jste činka swap na druhou stranu a cvičení opakujte s činka v levé ruce.

Doporučení 3 série po 10-15 opakování.

Napsat komentář