Cvičení pro břicho – 4 cvičení jógy pro získání těžký míč

Myslíte si, že jóga je nudná a nelze ji získat, jak rozvíjet postavu? Jste na velkém omylu. Nabízíme vám čtyři cviky, které vám pomohou získat pevné břicho!

Pozitivní účinky pravidelného cvičení jógy pro tělo a duši člověka nelze pochybovat. Jóga může opravdu unikátní kousky. Co říct k získání ploché a tvrdé břicho pomocí jógy? Žádný problém, protože dnes vám ukážeme jak nato.

Aktivovat svaly břicha přes Kobry (Bhujangasana)

Pozice Kobry patří mezi jednoduché a velmi dobře známé cvičení. Slouží k posílení břišních svalů a následné snížení tuku v této problematické oblasti. Kromě toho, cvičení zmírňuje menstruační bolesti, zácpu a pozitivně působí na vaječníky a dělohu.

Lehněte si na břicho. Dlaně položíme na podložku zahrnující hrudní kosti. Nadechněte se a zvedněte hlavy, hrudníku a oblasti míč, že jste dosáhli na místo, kde trupu zakřivené. Hodinky. T-bar je na zemi! Pohyb je postupný a můžete to udělat s pomocí rukou, které jsou natažené. Ruce drží váhu těla. Vydržet dvě minuty. Po uplynutí určeného času následuje dotek a s výdychom je vracajte do své původní polohy.

Pozici dítěte (Balasana), je masáž břišních svalů

Balasana se podílí na zlepšení krevního oběhu v oblasti břicha. Je to vlastně určitá forma masáže. Jistě jste slyšeli o vlivu stresu na zvýšené ukládání tuku v oblasti břicha. No a jen Balasana eliminuje stres. V konečném důsledku to znamená méně stresu, více krásné břicho!

Nejprve kľaknite na zem a sedněte si na paty. Ujistěte se, že vaše ruce volně visely. Následuje hluboký nádech. S výdychom postupně lean dopředu, dokud se hrudník dotkne stehna a přední země. Ruce zůstávají podél těla. V této pozici vydržet alespoň minutu. Měli byste cítit pocit uvolnění. Pak se vraťte do výchozí polohy a cvičení opakujte.

Marjarasana – Cat back (Tygrí dech) je jedním z nejúčinnějších cvičení pro břišní

Kočka je účinné nejen na formování břišních svalů, ale také zlepšit pružnost páteře.

Dejte se na čtyři, páteř je rovná a krk v prodloužení s páteří. Zhluboka se nadechněte a postupně prehýbajte vaší páteře od kostrče až ke krku, tak bříško klesne k podlaze a pohled směřuje ke stropu. S výdychom postupně "vyhrbte", tj. páteř a hlavu pomalu spustit dolů.

Jathara Parivartanasana posiluje žaludek a pozitivně působí na zadní

Pravidelné cvičení této praxe, budete mít pevné břicho, uvolnění páteře a dokonce i k obnovení rovnováhy nervového systému.

Lehněte si na záda tak, že tělo vytvořit písmeno "T" s dlaněmi směrem nahoru. Následuje výdech a pohyb obou kolen na levé straně. Pohybu tak, že kolena směřují k hrudníku. Ramena jsou na podlaze. Zavřete oči a relaxovat. Nezapomeňte na pravidelné dýchání a pomalu se vraťte do výchozí polohy. Je to stejné udělejte na druhé straně.

Počet opakování jednotlivých cvičení opakovat? Posilování břišních svalů věnovat 10 až 15 minut alespoň třikrát týdně.

Inspirována jinou cvikmi!

Připravili jsme pro vás další články, ve kterých můžete najít účinné cvičení na různých částech těla. S těmito cvikmi rozhodně precvičíte celé vaše tělo, a budete mít výsledky, co si přejete.

 • Cvičení pro abs – získat silnou abs
 • Chcete vyvinuté břicho? Dělat cvičení, správné cvičení!
 • Cvičení pro zadek
 • Cvičení na záda a posílení zádových svalů
 • Pilates cvičení pro páteř
 • Pilates cvičení na ramena přinést flash úlevu od bolesti
 • Cvičení pro pevné hýždě – 6 fitness cvičení
 • Cvičení na lýtka
 • Cvičení pro stehna se Zumbou
 • Cvičení pro těhotné
 • Kromě toho – Zdravé recepty

Napsat komentář