Cvičení pro ramena ve fitness

Ptáte se, proč praxe oblasti zbraní? No, pokud si upřímně na posílení oblasti ramenního svalu, zlepšit nejen jejich vzhled, ale také funkčnost. Proto, žádný z ulievanie, jdeme nato!

Posílení oblasti ramen je stejně důležité jako vytvoření dalších částí těla. Možná máte sklon k vzdělávání v této oblasti podceňovat. Nedělej to! Pro pevné zdraví a získání přitažlivé křivky je nutné upřímně tvar všechny tělesné oblasti. Jedním z důležitých principů posilování vůbec je, že tam byl, na harmonický rozvoj všech svalových skupin, svalů paží, vč.

Cvičení, které vám představí, co potřebujete činky a závaží nebo kovové tyče. Bez problémů je můžete cvičit i v pohodlí vašeho domova. Mějte na paměti, důkladné rozcvičení, pravidelné dýchání a pitný režim.

Cvičení číslo 1

První cvičení, které můžete provádět ve stoje, nebo posediačky. Pokud zvolíte druhou možnost, jste zvolili náročnější verzi. Pro začátečníky je dost cvičení ve stoje. Vystrite, nohy jsou mírně od sebe. Hmotnost (tyč) pochopit své ruce nahoru a přes hlavu tak, aby ruce byly natažené. Pomalý pohyb odpalovací tyč před tělo do top úrovni hrudníku. Až vydychujte, dolů zhluboka dýchat. Opakujte 8 krát v 3-series.

Cvičení číslo 2

Postavte se tak, aby nohy byly přibližně na šířku ramen od sebe, záda je vystretý. Ruce spusťte vedle těla a uchopte jednoruční činky tak, že hánky směřující pryč od těla. Rutina spočívá v střídavé zvedání jednoručiek dopředu, aby úrovni ramen. Je důležité, aby loket úsek. Cvičení 3 série po osmi opakovaniach na každé straně.

Cvičení číslo 3

Cvičení provádíme ve stoje. Nohy jsou rozkročené na šířku ramen, rukama uchopte tyč nadhmatom (dlaní k tělu) tak, že činky nebo tyče v kontaktu s přední části stehen. Činka dvíhajte s výdychom přední, přibližně na úroveň přídě. Představte si, že směrem od stehen nahoru, děláte pohyb, který připomíná štvrťkruh. Ujistěte se, že vaše lokty natažené. S nádechem se vraťte do výchozí polohy. Opakujte 8-krát ve 3 sériích.

Cvičení číslo 4

Čtvrté cvičení ve stoje, ale naklonil se dopředu. Vzadu je vystretý a dívat se dopředu. Můžete se mírně pokrčit v kolenou. Ruce jsou před tělem, s činkami pochopit tak, že dlaně jsou směrem k sobě. Činku zvedněte do úrovně spánkov (upažujte), lokty jsou mírně ohnuté. Opakujte 8-krát ve 3 sériích.

Inspirována jinou cvikmi!

Připravili jsme pro vás další články, ve kterých můžete najít účinné cvičení na různých částech těla. S těmito cvikmi rozhodně precvičíte celé vaše tělo, a budete mít výsledky, co si přejete.

 • Cvičení pro abs – získat silnou abs
 • Chcete vyvinuté břicho? Dělat cvičení, správné cvičení!
 • Cvičení pro zadek
 • Cvičení na záda a posílení zádových svalů
 • Pilates cvičení pro páteř
 • Pilates cvičení na ramena přinést flash úlevu od bolesti
 • Cvičení pro pevné hýždě – 6 fitness cvičení
 • Cvičení na lýtka
 • Cvičení pro stehna se Zumbou
 • Cvičení pro těhotné
 • Kromě toho – Zdravé recepty

Cvičení 1 . Cvičení 2 . Cvičení 3

Napsat komentář