Cvičení pro ramena

Cyklistika a činky. Je to kombinace celkem nepozdáva, ale ve skutečnosti je to velmi prospěšné.

Téměř každý cyklista má zanedbanú horní část těla. Pocit, hlavně při dlouhé jízdě v obtížném kopcovitém terénu, na strmé nástupoch a když koncovkách závodů ve sprintech, který nemá dostatečnou sílu v rukou. Odpůrci posilování nejčastěji argumentují tím, že zvýšení svalové hmoty, je pro cyklisty straně, protože v dlouhých kopcích zvýšené hmotnosti se stává nevýhodou. Mohu vás však ubezpečit, že pro stejnou intenzitu tréninku na kole, vaše váha příliš nezmění, a silový trénink v relativně krátké době, aby být viděn v markantnom zvýšení síly a fyzické odolnosti.

Jak by měl trénink ramen biker vzhled

Před tréninkový program, který chcete poukázat na nutnou opatrnost a dodržování zásad progresivní přetížení. "Hurá systém", často způsobují více problémů než užitku. Během prvního tréninku proveďte každého cvičení pouze jedna série s lehkou zátěží ve vyšším počtem opakování (12-15). Postupně přidávat série a váhy. Tento "start" fáze by neměla být kratší než tři týdny.

V dalším období můžete zvýšit počet sérií 4 s 6-8 opakování a váhy by měly být upraveny tak, aby předepsaný počet opakování provedeno nebo s naprostou lehkostí, ale i s použitím z posledních sil.

Příklad tréninkového plánu na ramenou 1. Tlak velké činky nad hlavu

Toto cvičení může být provedeno s jednoručkami. Jde o podobné, ale zároveň trochu jiné cvičení, oba mají své výhody a nevýhody. Proto je dobré je otáčet. Na tlaky je třeba stále kontrolovat váhu a pohyb. Nebo dolů nenech hmotnost self-pokles. Musíte mít stále pod kontrolou. V horní poloze nedoporučuji kompletně přejít lokty, protože to cvikom chcete procvičit ramena a ne triceps.

2. Otočte se ostří

Cvičení se zaměřuje na posílení přední deltoidov. Zvedněte nůž na úrovni hlavy, takže můžete vidět skrz díru ve středu. Pak zase střídavě jednou rukou dolů a druhou nahoru.

3. Upažovanie s činka

V jedné ruce budete mít velkou hůl a druhou rukou si můžete nechat vbok. Ruka s tyčí upažujte do výšky ramen. Tato metoda je mnohem pohodlnější, než upažovanie s jednoručkami, protože zahrnuje také střed těla, zejména šikmé břišní svaly. Kromě toho, zrušení delší páka pomáhá rozpálit větší množství svalových vláken.

4. Zapažovanie s jednoručkami

Lehněte si na lavičku tváří k zemi a do rukou si vezměte jednoruční činky. Zvednout, jako by si chtěl sundat, nebo alespoň mávat křídly.

Jízda na kole jako v jiných sportech, vyžaduje, aby tělo sportovce mělo silný a pevný základ, a že některé části držet krok s ostatními. Je to klíč k dosažení vysokého výkonu, prevenci zranění, a domněnka o využívání sportu v pozdějším věku.

Zdroj foto: flickr.com Lidé, kteří si přečetli tento článek, a obává se také o:

Ako posilniť hornú časť telaJak posílit horní část těla

Silná horní část těla je stejně důležité jako spodní část.

Ako posilniť hlboký stabilizačný systémJak posílit hluboký stabilizační systém

Střed těla a svaly, které vytváří, představuje nejdůležitější část těla zapájanú při každém pohybu.

Cvičenie s trx je niečo medzi posilňovaním a funkčným tréningomCvičení s TRX je něco mezi kulturistika a funkční trénink

TRX je něco jako středu mezi posilováním jednotlivých částí těla ve fitness centru a funkční trénink, který je zaměřen na budování kondice, koordinaci a sílu.

Anketa To, co nejvíce chcete přečíst na našem portálu?

Články o cvičení a různé typy školení. Informace o dieta a zdravé hubnutí. Motivační tipy, příběhy lidí a fitness trenéři. Pozvánky na sportovní události.

Celkem hlasů: 189

Napsat komentář