Cvičení rebrinách nemáme žádné retro. Dejte si do těla s naší plán!

Možností, jak se integrovat rebriny k jejich sportovní činnosti, existuje mnoho. Můžete je použít pro protahování, posilování nebo gymnastika.

Proč jsou rebriny takové dohody?

Pro řadu důvodů. Zabírají velmi málo místa, jsou relativně levné a pomocí nich můžete zvládnout kompletní posilovací trénink, ve kterém se připojíte na svaly zad, břicha, hýždí, dolních a horních končetin.

Cvičení pro jednotlivé části Kliky na rebrinách – prsa, triceps

Stand nohy před rebriny a rukou proveďte stejný pohyb jako v klasickém knoflík. Druhá možnost je implementace kľukov tak, že nohy budete mít uvízl v rebrinách.

Príťahy na rebrinách – záda, biceps

Postavit se na první stupínek a ruce priťahujte a odťahujte z rebrín. Když oba cvikoch je pravda, že čím nižší držet, cvičení náročnější.

Přejeďte rebrinách – nohy, zadek

Stál zády k rebrinám vás zaprite jednu nohu a druhou nohu dělat squat tak, že stehenní přišel do roviny s podlahou. Je důležité mít stojnú nohu vzdálené od rebrín tak daleko, aby se jí kolena to nebude mít během cvičení, než tip.

Výstupy rebriny – nohy, zadek

Stojí tváří v rebrinám. Jednu nohu si dejte do výšky kolena druhé nohy a ruce uchopit ve výši mírně přes hlavu. Pomocí nohou na rebrinách k tisku nahoru (ruce používat pouze k udržení stability). Udělat jednu a pak druhou nohu.

Výpony na rebrinách – tele

Stojan na rebriny a pomalu spusťte paty dolů, pak zvedněte stát na tip-toe. Rutiny můžete provádět na obě nohy nebo střídavě nejprve na jednu a pak na druhou.

Zvedání nohou ve svěráku na rebrinách – břicho

Vydrž rebriny a zvedněte natažené nohy tak, že s trupem zvierali pravý úhel. Jednodušší možností je zvedání pokrčených nohou. Další způsob, jak cvičit, je zvedání nohy v rovině s tělem, v mírném vytočení na stranu, nebo kombinace obou. Můžete cvičit také první zvedl jednu nohu a pak druhou.

rebrinyZdroj foto: insportline.cs

Všechny výše uvedené cviky, čtyři série 15 opakování. Je možné odcvičiť každé cvičení zvlášť (po odcvičení 15 opakování jednoho cvičení je přestávka 30 sekund) nebo cvičení ve formě kruhového tréninku (odcvičíte všechny cvičení pro 15 opakování a pouze tehdy, když docvičíte poslední cvičení, budete mít přestávka 60 sekund). Cvičení rebrinách je velmi populární pro své pozitivní účinky na zdraví. Ať už jste kondičku nebo zpevnění celého těla, rebriny jsou pomocí správné vybavení.

Pokud vám doma chybí rebriny, navštivte e-shop inSPORTline.cs a vybrat si tu vhodnou pro vás!

Zdroj foto: goodfon.su Lidé, kteří si přečetli tento článek, a obává se také o:

Tréningový plán pre biceps, triceps a ramenáPlán cvičení pro biceps, triceps a ramena

Zbavit se povislé kůže a ochablých svalů na rukou. Postačí vám jednoduché cvičení.

Do formy po sviatkoch: útok na stehnáDo formy po prázdninách: útok na stehnech

Přiznám se, že během prázdnin jste necvičili, stejně jako kdy jindy, a teď to chcete dohnat.

Balančný tréning by mal byť súčasťou každého cvičeniaBalančný trénink by měl být součástí každého cvičení

Balančný trénink je založen na funkční trénink.

Napsat komentář