Další Důkaz, že Váš muž Potřebuje Vakcínu HPV, Příliš

Cosmopolitan

Zpět v říjnu, Centra pro Kontrolu Nemocí doporučuje, že kluci dostat HPV vakcíny. Série snímků chránit proti typy genitální lidský papillomavirus (číslo jedna STD v zemi), které způsobují většinu případů rakoviny děložního čípku a genitálních bradavic, ale vakcína má většinou byly uváděny na trh a používány ženy.

Tady je důkaz, že vakcína je nezbytné, aby se muži stejně: CDC právě zveřejnila výsledky nové studie, která zjistila, že muži mají podstatně více, orální HPV infekce než ženy. Studie zjistila, že tři krát tolik mužů orální infekce HPV, která byla spojena s rozvojem karcinomu hlavy a krku. A to je třeba poznamenat, že případy tyto druhy rakoviny jsou na vzestupu, zejména u mužů.

Vědci také zjistili, že riziko orální HPV zvýšil více sexuálních partnerů člověk měl, a výsledky studie poukázal na to, že orální HPV je většinou přenášen přes orální sex.

Co to znamená pro vás? Nejen, že muži ve vašem životě nakazit a případně dostat nemocný, pokud člověk dohromady s HPV má, může ji přenést na vás a zvýšit své riziko vzniku rakoviny děložního čípku.

Takže, přinést vakcínu příště jste visí ven s klukama, na které vám záleží. Pokud chtějí více informací, řekněte jim, že FDA schválila sérii snímků pro muže až do věku 26 let. Lékaři říkají, že záběry mohou také zabránit penisu a rakoviny konečníku u mužů, pokud jsou potřebné další podnět.

Napsat komentář