Den Čtvrtý

tight squeeze sex position' /

Ahh ranní sex. Je tam něco lepšího? D. u mě spal minulou noc a když se ráno probudil, hodil na šedém tepelné top a najednou jsem byla velmi zapnutý. Myslím, že to má něco společného s košilí. Následoval jsem ho do kuchyně, kde byl opékání pečivo a řekl mu.

On se usmál a řekl, „Jo? Opravdu? Chceš mě opustit to i při sexu?“

Najednou jsem měl vizi, že ho na sobě nic, ale s dlouhým rukávem a já jsem se zděsil, mírně ztrácím wetty. Čtení mé mysli, on se zasmál a nabídl dát na pár černé šaty ponožky taky. Nadrženost obnovena. Nic jako vtipný, sladký přítel.

Protože můj spolubydlící nebyli doma, vytáhl jsem z mé tričko přímo tady v kuchyni a vedl D. zpět do ložnice. O tři minuty později, jsme byli v Těsném sevření. Pevně je klíčové slovo. Snažili jsme se dostat do pozice, ale úhel byl těžký, takže jsme museli začít ve pejska s sebou na kolenou, pak zmírnit naši cestu dolů, takže jsme byli oba úplně vodorovné.

Jednou D. byl uvnitř mě, jsem opravdu rád, že jeho tělo váhu na mě. A protože je tak moc v kontaktu, můžeme skutečně cítit každý pohyb navzájem. A stejně jako v knize tvrdí, že je „spousta dobrý pocit tření“. Zřejmě „zatížení“ není dost pro mě, ačkoli. D. skončil a já ne. Ale byl jsem s tím v pohodě, dokonce více tak když mě otočil a mě přivedl k vyvrcholení s jeho rukou. Jeho levá ruka. Což je jeho non-dominantní ruky. (Vzpomínám si, když D. a poprvé jsem se dali dohromady a já si uvědomil, že byl ručně talent s oběma rukama a polil jsem to s přáteli nad skleničkou jednu noc. Stále to vytahovat. Všichni jsme přesvědčeni, že to je druh talentu, který opravdu patří na životopisy a on-line datování profily. Speciální dovednosti: oboustranné stimulátor.)

Napsat komentář