Den Devatenáct

the couch canoodle sex position' /

Budu vám vyprávět něco, co jsem ani nechtěla přiznat. D. (On včera řekl, že nemá se podívat na blog, protože je příliš nervózní, aby si přečíst, co říkám, což znamená, že může vyzradit tajemství, a vím, že nepřijde…)

Nechtěla jsem mít sex ještě dnes. Necítil jsem to. Ne, nebyla jsem unavená. Nebyla jsem ve stresu. D. a já jsme nebyli v boji. Ve skutečnosti, byl jsem v docela dobré náladě. Ale já prostě nechtěla. Necítila jsem k němu přitahována. Vím, že to zní hrozně, ale má to někdy stalo? Tak jsem udělal něco netypické: řekl jsem D. jak jsme seděli na gauči, „nebudeme mít sex ještě dnes.“

A páni, možná jsem jen narazil na největší předehra linku vůbec. Do 15 minut to říct, byli jsme na Gauči Mazlit. Nevím, co se stalo! Myslím, že to spustil nějaký ty-nemůžeš-na-to vzkaz v naší mysli. A samozřejmě, že z nás chtějí to.

Tady je to, co se stalo: začali Jsme se líbat a. D. rukou šel rovnou na moje prsa. (Je váš chlap horňák nebo dolňák? D. tvrdí, že je obojí.) Udělali jsme naše trička D. pak mě začal líbat na krku a hrudníku. Náhle se jeho ruka byla v mé legíny a to je, když jsem si to rozmyslel.

„Máme sex dnes,“ řekl jsem. „Vlastně, právě teď.“ A nedostal jsem žádný argument od něj.

Cosmo kamasutra na stolku, a tak jsme ji prolétl a vybral Gauči Mazlit, což vyžaduje chlap, sedět s nohama na podlaze a dívka, rozkročit se nad ním, pak se opřít a dát jí dlaněmi vedle jeho nohy.

Jsme si svlékl kalhoty a já obkročmo něj, naše obličeje blízko u sebe. Poté, co vstoupil do mě, zvedla jsem kolena a zasadil nohy na gauči, vedle jeho boků. I když jsem se cítil trochu jako skok, žába, pronikání bylo opravdu skvělé a můžu říct, že D. byl milující pohled. Pak jsem se opřel a pomalu dát ruce na zem.

Rozhodně jsem se cítil velmi vystaven, ale je to dobrý pocit a pozici levého D. je hands-free, což znamená stimulaci klitorisu.

Jediná divná věc byla, že strkat. Kniha doporučuje, že dívka tah, ale bylo to docela obtížné, protože moje váha byla na mé ruce a já jsem byl opřel. Jsem zjistil, že je jednodušší nechat D tah a prostě, no, jít podél pro jízdu.

V knize uvádí: „[pozice] nepochybně paliva jeho nejšpinavější fantazie na dlouhou, dlouhou dobu.“ Mohu dosvědčit, že, když jsme skončili, D. se usmál a řekl, „Naplácat banky!“

Napsat komentář