Den Dvacet Čtyři

D. a já jsem šel ven do jedné z našich oblíbených restaurací dnes, a poté, co jsme si objednali, on vytáhl brožovaný výtisk, Cosmo Kama Sutra!

Rozhodli jsme se na Diamant na Buff a Na Okraji. Pak jsme pokračovali na rychlost přes večeři a jít rovnou domů. Hmm, možná by to mohl být nový plán na hubnutí: nahradit dezert s sex!

Šli jsme ke mně a zatímco D. se osprchoval, jsem se svlékl a vlezl do postele. Zjistil jsem, že pro lidi, stahují listy a když viděl, že jejich holka je nečekaně nahý je lepší než Vánoce.

D. a málem bych úplně vynechal předehru. Když jsem přemýšlela o sexu na chvíli (tj., přes předkrmy a hlavní chod) a očekávání byla budova, nepotřebuju tolik preplay.

Dostal jsem se na vrchol a škádlil D. tím, vznášející se nad ním, s jen špičkou uvnitř mě. Jsem sklouzl dolů a pak vytáhl zpět možná 10 krát předtím, než zcela dolů a sám se nad ním. Vážně, holky, budete muset pokusit tento. To bude řídit jej k šílenství, v dobrém smyslu.

Pak jsem začal jemně pohybovat boky ve tvaru diamantu, jako kniha pověřuje. Zpočátku bylo to trochu zvláštní, není třeba tlačit, a abych byl upřímný, nebyl jsem se moc klitorisu nebo G-bodové stimulace. Později D. říkal, že to bylo opravdu skvělé, ale pak navrhl, že by bylo dobrý pohyb, na paměti, když bude povrch příliš rychle. Což znamená, že si myslel, že tak dobré to nebylo.

Jelikož ani jeden z nás byl opravdu kopat Diamant, jsme přešli na On-the-Edge, což nám umožnilo zůstat ve stejné pozici, jen tři polštáře naskládané za jeho zády. V pravé ženské módy, mám nehorázný počet polštářů na posteli. Obvykle D. dělá si z nich legraci, ale když jsme s nimi hráli jako sex rekvizity, nevadilo mu to!

Zapomněli jsme na část o D. má nohy viset z postele. Ale to nevadilo. Klitorální stimulace byl neuvěřitelný hnusný a já se udělala první. D. šel po mně, popadl můj zadek vytáhnout mě blíž k němu.

Máte nějaké vychytávky, aby se Dívka na Vrcholu, aby se to navíc sexy? Také, jak jste se zapojily do „pre-ložnice“ předehra? Mluvit o sexu se svým klukem? Sms navzájem? Jen myslet na sex budeš mít?

Napsat komentář