Den Dvacet Šest

Musím se přiznat, že když jsem poprvé viděl Chlapce Na Stranu, byl jsem zmatený. Jeho nohy jít, kam? A jak vypadá jeho penis, se dostala tam, kde je třeba? Ale když jsem viděl, že jeden z vás doporučuje, nemohl jsem odolat. Všichni jste se opravdu stal můj vlastní osobní sexpertů! Miluju číst vaše názory a tipy. A tak jsem vzal radu BugMarie, kdo navrhl, že jsem vyzkoušet Ten Kluk je Na Straně, protože je to „výborný pocit.“

Ukázal jsem se na D. byt je po práci a udělali jsme společnou večeři. Vlastně D. udělala večeři, zatímco jsem se díval a přemýšlel o tom, jak jsem šťastná, že mám chlapa, který vaří pro mě, i když někdy oversalts zeleninu, undercooks maso…a není si jistá, kam náš vztah směřuje. (Můžete říct, jsem se ještě přesunul z konverzace…)

Ukradl jsem tip od Cosmo a navrhl, že bychom jíst s prsty, což je super smyslná a zvířecí. Musí být pravda, protože jíst se rychle proměnila v líbání a líbání se rychle obrátil do stripping dolů. D. je spolubydlící byla pryč na noc, tak jsme šli na to přímo na podlaze obývacího pokoje. D. začal tím, že půjdete na mé a nech mě jen říct–tam je něco tak neuvěřitelně sexy o získání ústní z ložnice a sprcha! To je velmi tabu! Ale jakmile jsme se dostali do pose—mi, na mé straně a D. na mě—jsem si uvědomil, že postel by mohla být lepší volba.

Ale ve jménu spontánnosti (a—sakra—možná exhibicionismu…později mi došlo, že odstíny byly mírně otevřené), zůstal jsem u toho. Sklonil jsem svou pravou nohu, která byla na vrcholu, a trochu zvedl a natočil svůj zadek směrem k D. byl schopen snímek ve více jednoduše, že jsem čekala, asi proto, že jsem byl docela dobře naolejovat se z ústní předehra.

Vrazil několikrát, ale byl jsem tak nepříjemné, že jsem přešel do Dovádění s Cílem—pozici, chtěl jsem to zkusit, protože jsem to viděl v knize minulý týden. Dívka rekvizity se zvedla na jednom lokti, výtahy horní nohu a outstretches nižší. Chlap pak se rozkročí nohy na postel (nebo v našem případě dřevěné podlahy) a jde se na to.

D. se udělala dřív než já a pak mě dodělal s více ústní.

Má váš chlap vždy ujistěte se, že jste dokončit nebo se připojit obvykle končí, když vyvrcholí? Také, v jaké místnosti kromě ložnice dostali jste to?

Napsat komentář