Den Dvacet Tři

Ráno jsem se probudil, přemýšlel o tom, jak jsem šťastný, s. D. a jsem sama sobě slíbila, že drop „co je naše budoucnost?“. Koneckonců, pokud si nejsem jistý, že odpověď na tuto otázku, jak mohu očekávat, že ho vědět? (Viz jak logické může být, když nejsem v post-pohlavní hormon-šíleného omámení? Ha!)

Strávil jsem den si říkám, že Jsme effing dnes večer, ne milování. Ale pak D. a setkal jsem se na moje místo a tady je to, co se stalo:

Při štípání pizza, hodili jsme přes Cosmo kamasutra a diskutuje dělat misionáře nebo zezadu po večeři. Co? Není to to, co většina párů diskutovat nad jídlem?

D. překvapil mě tím, Že zvedne Měkké Skály, která je účtována jako „vzrušující twist na typické misionářské poloze.“ Ten chlap dostane na vrchol, pak se posouvá na vaše tělo a dává mu ruce kolem krku a nohy na vrchol tvůj, tak že jsi v podstatě zrcadlové obrazy jeden druhého.

Nečekal jsem, že velký rozdíl mezi tradiční misijní a Soft Rock, ale tam rozhodně byl! Mnohem víc stimulaci klitorisu, protože pokaždé, když chlap strčí, že to není jen uvnitř, ale také tlačí na vaše tlačítka. Miloval jsem to a mám pocit, že poté, co D. a jsem hotovi s tímto úkolem, budeme přidávat tuto pozici, aby si naši go-do arsenalu.

Poté, co jsme vyvrcholili (současně!) D. sjel mě, ale držel paže kolem krku. Pak se naklonil, políbil mě na rty a řekl: „S., miluji tě tak moc a já jsem tak šťastná, být s tebou.“

A to i přesto, že nepoužil žádné slovesa v budoucím čase, to bylo vše, co jsem potřeboval slyšet. „Sheesh, D.,“ žertoval jsem. „Proč jsi vždycky tak dojemná po sexu? Je to opravdu stárnu.“

Napsat komentář