Den Dvacet

Spal jsem v D včera večer. Jsem se probudil první a podíval se přes knihu (můžeme nechat jednu kopii na mém místě, jeden na jeho.) Od D. hlava byla visící mírně z postele, jsem se rozhodl využít a udělat Supernova, verze DOSTALA ve které člověk visí jeho hlavu a ruce z boku postele. Měli jsme oba spali nazí tak jsem se obkročmo ho a začala broušení proti němu, aby ho probudit. Stejně jako on byl stále pevný, jeho oči se otevřely. S jedním tahem, tlačil se do mě a jak jsem začal vrazil, strčil jsem si ruce za hlavu tak, že oni byli visí z postele. Vypadal tak nepříjemné…samozřejmě kromě pro skutečnost, že on byl sex. Byl posuvné z postele, jeho obličej byl červenější a červenější druhý, a měl jsem vize ho rozdávat…

Tak jsem ho vytáhl na mě, ale otočil se na mě znovu, vstal, a roztáhla nohy. (Jinak, kdo tady miluje, když chlap najednou převezme kontrolu?)

Byli jsme v Posteli Šíření představovat, s tváří dolů a. D. který stál za mnou, držel mi nohy. Vnikl do mě znovu a začal strkat. Měli jsme číst o tuto pozici před pár dny a. D. byl do ní. (Kdykoli představují v Cosmo kamasutra zmiňuje sexy pohled pro chlapa, D., je o něm všechno.)

Nebyl jsem odfouknout tím, že tuto pózu. Jistě, pronikání byl velmi doggy-style-esque (tj, hluboko), ale nebyl jsem si úplně jistý, co dělat s rukama. Tak jsem jen ležel.

Pak se najednou D. vytáhl a já myslela, že jsme měnící se pozice znovu. Ale ne, nebyli jsme, pohybující se na další pózu. Byl hotov. Na. Můj. Zpět.

Musím vědět, že má tvůj chlap někdy udělal předtím bez varování? To je hrubé, nebo myslíš, že je to sexy?

Napsat komentář