Den Padesát

Jsem koule holka. Právě jsem se vždy cítil pohodlně visí v míč regionu. I když jsem poprvé začala chodit až pod pás s klukama, a všichni moji přátelé udělal jen absolutní základy (tj, jen se zaměřením na hřídeli), jsem se pustil do míče města. Nejsem si úplně jistý proč, ale zdálo se, že přijde přirozeně ke mně. (Instinkt, že je. Ne koule.) Beru plnou zodpovědnost za konverzi moje tři druháku spolubydlící do ballers zpátky ve škole. Dokud jsem s nimi mluvil o tématu, oni se nikdy nechodila v blízkosti kluci. Jste vítáni, všechny budoucí hook-ups z těch holek!

Každopádně, moje koule znalosti opravdu zářil pro dnešní pozice, Randy Křeslo. Bohužel, D. a neměl jsem přístup k bazénu křeslo (nebo touha dostat zatčen za veřejné pohoršování na veřejnosti New York City pool), ale my jsme přijít s dobrou náhradou. Použili jsme křesle s osmanskou tlačil proti ní.

Začali jsme v pozici, ale bez průbojnosti, zatímco D. stimulován mě zezadu. Pak, jakmile jsem byla připravená, jsem zvedl moje boky a strčil do mě.

Celý strkat věc je docela divný…jsem jen střídal posuvné dopředu a dozadu a poskakování nahoru a dolů — velmi, velmi opatrně.

A tady je místo, kde míč zahrát přijde…

Stejně jako Kama Sutra tvrdí, že je to skvělé pozici pro mazlení chlapci. Takže zatímco on používá jeho ruce na mě (miluju ruční stimulaci při sexu!), Použila jsem na něj. Jemně jsem vytáhl je pryč ze svého těla a sledovat je s prstu. (Někdy jsem opatrně poškrábání je s nehty nebo masáž je příliš.)

A výsledek byl — nechci používat laciné přirovnání, ale v tomto případě myslím, že je to nutné — jako výbušné, jako ohňostroj. Vážně, moc, moc dobré. Opravdu si myslím, že míč TLC má něco společného s D. je požitek. Jeho orgasmus byl tak mnohem intenzivnější, než je obvyklé.

Viděl jsem, že D. prsty kroutit rozkoší. On také kopl nohama a odrazil jeho kolena! Zcela jiný pohled na orgasmus vidět spodní polovina jeho těla! Určitě to někdy zkusit. (A navíc jsem neměl pocit, vůbec rozpačitý o můj obličej. Já vím, já vím — neměla bych stejně. Ale já jsem mohl opravdu vyřádit bez obav, že jsem vypadal, jako bych se snažil otevřít plechovku nebo něco.)

Má váš chlap mít nějaké trochu divné pohyby, nebo se tváří, co dělá, když přijde? Myslíš? Jste na hraní s míčky? Žádné techniky pro sdílení?

Napsat komentář