Den Sedmdesát Dva

D. zdá se, že obavy jsem vychován včera velmi vážně. Nejen, že zahájí dnes večer sex, ale snaží se být více zahájení-y v jiných ohledech také. (Ano, právě jsem vymyslela, že slovo.) Volal mi dnes v práci zeptat, jestli chci jít do nové restaurace, kterou jsme probírali v sobotu. Pak je tento večer, řekl, „měli Bychom opravdu začít plánovat naší další dovolené. Pojďme nastavit čas na to přijít.“

Sakra, jsem ohromen. Myslím, že jsem jediný, kdo si myslí, že muži mají tendenci potřebovat velmi zřetelné narážky, když přijde na to, jak je chcete vyladit jejich chování? Co říkám je, že je to divu, že jsem vychován problém, že není sex a D. zvedl na skutečnosti, že já bych ho zahájit více věcí obecně.

Ale zpět k sexu, který inicioval. Až do teď, neměl jsem moc nevěnoval pozornost na „Tělesné Výzvu“ systém hodnocení v pravém horním rohu stránky, ale tohle, X-Hodnocené má pět plameny, což znamená, že je jedním z nejkomplikovanější v celé knize. Zde byl můj vlak si myslel, když jsem uvažoval o tom, že dělá tento postoj: odmítnutí (ne, to se nestane), zmatek (je to úhel vůbec možné?), sebe-vědomí (nebude mít možnost vidět moje, ehm, zadní dveře?), a konečně, přijetí (je to pro Cosmo).

Jak asi tušíte, nechal jsem si světla velmi, velmi slabé. (Pokud nemáte stmívače nainstalován na alespoň jeden světlo v ložnici, ujistěte se, že vaše příští víkend projekt.) Začali jsme v reverzní cowgirl. Pak jsem dal ruce na D. stehna pro podporu a začal tlačit nohy rovně dozadu. D. popraskané.

„Um, myslím, že se máš předklonit první pak dát nohy zpět. Pokud se snažíte udělat nějaký divný těsnění představují.“

„Ach,“ odpověděl jsem. (Měl pravdu, mimochodem. Kama Sutra není určit pořadí, ale pokud se chystáte vyzkoušet, vřele doporučuji opření trupu na nohy, než prodloužení vaší nohy.)

Jednou v pozici, můj zadek byl mnohem vznešenější, že žena je na obrázku. V podstatě, D. peen byla kolmo k posteli, stejné, jako když jsme dělali pravidelné reverzní cowgirl.

Já jsem začal klouzat tam a zpět. Odpočinek kolena na postel—místo na ruce, jako na obrázku ukazuje—pomohl mi dát páku. Ale D. a také jsem zjistil, že nahoru a dolů tlačení funguje dobře taky. Ano, je to trochu trapné. Pokud se domníváte, hnutí, které se podobá šoustání na posteli nepříjemné.

Nakonec, když bylo jasné, že ani jeden z nás byli blízko k dokončení, seděl jsem zpět (přivést nohy v první, aby se zabránilo „pečeť pose“) a šli jsme na to v reverzní cowgirl. Jednu minutu, tucet nebo tak vtáhne, a jeden „Ach bože, ano,“ později, D. dokončil. Byl jsem trochu zklamaný, protože jsem nebyl blízko za sebou, ale on mě dodělal ručně, takže já si nestěžuju.

Nenechte se odradit tím, že pět plamen Tělesné Výzvu klientů. Tohle bylo jednodušší, než to vypadá. Zkuste to a dejte mi vědět, pokud budete souhlasit.

Pokud tam byla jedna věc, kterou bys mohla změnit na tom, že tvůj kluk je ložnice chování, co by to bylo? S ním zahájit víc, jako jsem já? Nebo je to něco jiného? Co je nejkomplikovanější sex pozice jste se někdy pokusil? Popsat níže!

Napsat komentář