Den Šestý

backup boogie sex position' /

Musím se ti k něčemu přiznat. Nikdy jsem to nedělal reverzní cowgirl. Myslím, že jsem nikdy opravdu chtěl vyzkoušet to…ehm, to není tak úplně pravda. DOBŘE, budu upřímný. Skutečný důvod, proč má něco společného s tím, že self-vědomí o můj zadek. Což je šílené, protože D. mi pořád říká, jak moc miluje můj zadek. A četl jsem na Cosmopolitan.com v poslední době, že jedním z důvodů, proč kluci mají rádi zlé holky, protože, když obdrží kompliment o určitou část těla, nemají to zakrýt. Takže se snažím na kanál své vnitřní zlobivá holka a předvést své tělo víc.

Takže když D. otevřel Cosmo kamasutra k Zálohování Boogie, souhlasil jsem. Částečně proto, že už to začíná být trapné muset mlčí, když moje přítelkyně začala mluvit o reverzní cowgirl a naslouchat jim, říkat, „Ještě?! S. no tak! Budeme muset zakročit!“

Myslím, že D vycítil, že to byl nějak velký problém pro mě, a jsme na to šli pomalu. Jako, super pomalý. Mohli jsme vidět celý díl superstar během předehry.

Dostal jsem se na vrchol. D. proti němu a napůl jsem doufal, že trochu zapomínáš, že náš původní plán jet pozpátku. (Můj vnitřní dialog šel něco jako toto: Být špatná holka, špatná holka, špatná holka.) Ale on didn1t zapomenout. „Proč don1t byste se otočit?“ zeptal se. Musela jsem vypadat trochu zpanikařila, protože on se zasmál a řekl: „Uklidni se. Můžete vstát a přemístit sebe.“

On vstoupil znovu mě a svatá s***! Úžasné! Cosmo kamasutra tvrdí, že to bude „stát se první volbou pro pejska“ a je to pravda. Byl jsem získal během prvních milisekund. Úhel je ideální pro G-bodové stimulace. A ještě lepší je, že tuto pozici opustí chlap má volné ruce, aby se dostat kolem. Dobrý den, smíšené orgasmu.

Poté, co jsme skončili, když jsme leželi v posteli, když jsem blouznil o pozici. D. bydlel docela tichý, takže jsem se obrátil k němu a zeptal se, co si o tom myslí. „Jo, dobře.“ odpověděl. Jak to řekl to se mi myslím, že citát o tom, jak pro lidi, sex je jako pizza; to může být tak-tak sex, ale pořád je to sex, tak proto, že je to dobré. Možná to bylo proto, že se mi líbí pozice, tak moc, ale já jsem opravdu chtěl, aby se to líbilo, a ne v „tak-tak sex je dobrý sex“. „Dobrý? Huh.“ Řekl jsem a doufal, že on by vyzvednout na můj pasivní-agresivní návnadu. Ale žádné kostky. No. Alespoň jsem si to užil.

Napsat komentář