Divný Důvod, proč máte Bolestivý Sex

Většina žen se bojí sex bude bolet poprvé, ale co když ta bolest nikdy nezmizí? Cosmo mluvil s 26-rok-stará žena, která si myslela, že to dělám špatně, až se dostala překvapivou diagnózu.

„Vůbec poprvé jsme měli sex tak moc to bolelo. Bylo nám 16 a on jen šel jako půl palce. Snažili jsme se pět krát, a bylo to tak bolestivé. Brečela jsem celou dobu a že se cítil špatně a cítila jsem se špatně. Myslel jsem, že to bylo jen proto, že moje vagína je malý a jeho penis je velký a já jsem ztratil panictví.

Mluvila jsem se sestrou na mé vysoké škole, a ona řekla, že moje děloha je retrográdní a můj čípek byl krátký. [Ed. poznámka: přehnutí dělohy dozadu se vyklápí dozadu místo dopředu a může dělat sex bolestivý.] Plakala jsem během zkoušky, protože to bolí tak špatné, a když jsem dal moje oblečení zpátky, vzala mě do jiné místnosti a řekl mi, že si myslel, že bych byl jako dítě zneužíván. Byl jsem jako: „Co?!“ Ale ona pak jen řekla, že jsme asi neměli dělat to správně, a navrhl to dělá zezadu. Zkusili jsme to, a to bylo víc bolestivé, pokud vůbec něco.

Pro příštích pět let, jen jsem se cucal ho vždy, když jsem měl sex. Bylo to nesnesitelně bolestivé za první minutu a pak to bude OK, ale není dobré. Pokud to bylo dlouho, to by bolelo mnohem víc. Můj přítel a já jsme byli na a pryč a já jsem chodil pár dalších, které – nebylo to tak moc problém s nimi, řekněme to takhle.

Rozešli jsme se, když mi bylo 22, a v tu dobu jsem dostal dotazník v e-mailu o vaginální bolest, tak, samozřejmě, že jsem ho vyplnil a poslal. Kontaktovali mě a řekl, že si myslel, že bych mohl mít poruchu. Chtěli, abych přišel získat punch biopsie z mé pochvy. Pokud máte bolestivé pochvy, to nezní skvěle, ale mamka mě přesvědčila, abych to dělala, protože jsem potřebovala zjistit, co se děje.

Když jsem tam šel, oni také udělali bolest test, který je v podstatě Q-tip, který používají, aby se zasadila na své pochvy stěny a řeknu vám, je zastavit, když máte pocit, bolest. Vlastně jsem nikdy se zastavil, a nakonec doktor zastavil na její vlastní. To je, když jsem věděl, že něco opravdu mimo. Necítila jsem nic, v některých místech, ale tolik bolesti v jiné. Oni mi diagnostikovali vulvodynie, což je velmi vzácné vaginální bolest poruchy. Ani doktoři nevěděli mnoho o tom, ale v podstatě mám opravdu tenké kůže na jednu část mé pochvy. Říkali, že tam opravdu není léčba a dal mi nějaký znecitlivující krém.

Mám z toho vážně smutná. Cítil jsem, jako by to bylo něco, co jsem musel všem říct, že jsem se vyspala s o. Řekl jsem, jeden chlapík, o tom, a on byl jako, „Tak bychom neměli mít sex?“ a já jsem byl jako, „Ne, nemůžeme,“ a on byl jako, „OK…“ Tak tohle bylo divný. Vzpomínám, že můj ex-přítel (jeden na začátku tohoto příběhu), a pláče o tom s ním. Byl opravdu skvělý.

Nevím, co by se stalo, kdybych nebyla diagnostikována. Můj současný doktor skoro začal brečet, když slyšela o mé zkušenosti s tím, že školní zdravotní sestra. Kdybych věděl, že jsem měl poruchu, když mi bylo 16, tak jsem strávil mnohem méně času přemýšlením jsem byl sexuální úchyl.

Kontaktoval jsem znovu studovat nedávno, jestli tam byl žádné nové informace, a že mají novou estrogen krém, který mají předepsat. Prý to pomáhá zahustit kůži, takže to není tak bolestivé. Sex stále trochu bolí, a ještě více, pokud jsem to neudělala, ale každý jednou za čas, teď to bude zcela bezbolestné.“

Napsat komentář