Dámy, přijďte si zvyknout!

Běhání je v současné době stále více populární. Ve městě, ale také v přírodě, se můžeme setkat běžec na každém rohu. Proč? Při spuštění je jasné, hlavy, odbehnete od svých starostí, nabijete se energií a sám od sebe budete mít radost.

7 důvodů, proč si jít zaběhat:

  • Budete spálit kalorie.
  • Běhání je pro každého.
  • Spustit jste kdekoliv.
  • Běh není finančně náročné.
  • Snižuje stres.
  • Získáte ztracenou energii.
  • Budete mít příležitost seznámit se s ostatními bežcami.

Jak na to

Běh tě milovat v každém věku. Nicméně, to je důležité, že to uděláte hned na začátku neprehnali. Odborník na běh pro začátečníky a manažer japonské značky špičkové bežeckej boty Mizuno Jiří Čepura radí: "První tři měsíce, můžete věnovat obyčejné chůzi, která bude postupně přecházet do kombinace běhu a chůze." Cílem je, aby se 45 minut bez křeče a v plynulým tempem, a to alespoň třikrát týdně. Později, je důležité, aby běžet pomaleji, který bude mít vaše tepová frekvence v optimální frekvenci (hodnoty kolem 130). To umožní, aby tělo spalovat větší množství hořáku.

Kvalitní obuv je základ

V okamžiku, kdy se dostanete do bežeckej formy, musíte si zakoupit vhodné běžecké boty. Japonské značky Mizuno, které patří ke světové špičce, rozlišuje běžecké boty podle typu nášľapu, terén, po kterém jste mimo a kolem, a hmotnosti běžce. V nabídce má také modely speciálně vyvinuté pro ženy.

A jak víte, který běžecká obuv je pro vás to pravé? Zkuste jednoduché webové aplikace Precision Fit, který můžete najít v www.myprecisionfit.com. Celý test vám nezabere více než tři minuty.

Top model dámské bežeckej obuv od Mizuno

Mizuno1

Osvědčená klasika Mizuno Wave Rider 17 –

to má nyní o třetinu světlo s!

Cena: 145 Euro

Mizuno2

Dokonale prodyšné Mizuno Wave Sayonara –

lehká a odolná obuv, která má šmrnc!

Cena: 130 Euro

Zdroj: PR Zdroj foto: www.freedigitalphotos.net Další

Napsat komentář