Do formy po prázdninách: útok na stehnech

Přiznám se, že během prázdnin jste necvičili, stejně jako kdy jindy, a teď to chcete dohnat.

Cvičení musí být hezký a pevný stehna

Tyto klasické a méně známé cvičení, budete vytvořit program, se kterým si vyformujete pěkný stehna.

Predkopávanie na stroji

Posaďte se na přístroj tak, že budete mít vaše záda opřená o celou plochu zad. Vzpřímeně sedět a dívat se před sebe. Najít podporu nohy na pěny na pohyblivé části stroje. Nadstavte jim tak, že jste se opíral o nohy těsně nad kotníky. Pevně uchopte rukama držadla ke stabilizaci těla během cvičení. Zatížení predkopávajte, dokud nohy jsou rovně (v této fázi doporučuji nohou držet rozšířené po dobu 1-2 sekund) a spusťte zatížení pomalu zpět. Snažte se udržovat napětí v nohou. Zatížení neběží zcela do polohy, aby se závaží vzájemně dotýkat. Zatížení nepredkopávajte rychle!

Hacken-dřep s činku

Stojí před barbell s chodidlami na šířku boků a špičky mírně vytočenými do stran. Aby podrep a uchopte činku nadhmatom za ruce, další na vnější straně bočních desek. Protlačit paty do podlahy a vraťte se do stojanu tak, že činka se dotýká horní části hamstringov. Udělat dřep a poté spusťte činku do poloviny lýtka, a pak znovu postavit.

Přejeďte pohybující se

Levou nohu nechte podlahu a právo stát na kĺzavú pad vedle něj. Pravou nohu skĺznite zpět a jděte do výpadu, až na pravé koleno neocitne asi 20 cm nad podlahou. Pak utáhněte pravou nohu zpět do levého a držení paty z klzáka.

Tlak nohou na stroji smith

Lehněte si na lavičku na smith s boky v jedné rovině s osou. Zaprite klenba nohy v ose, a protáhnout je na šířku boků. Zatlačte nahoru, aby se uvolnil háčky a spusťte činku dolů, dokud vaše stehna lehce dotknout břicha. Opět pomocí svaly hýždí a hamstringov push up, dokud narovnania nohy, aniž by museli dát kolena.

Všechny výše uvedené cvičení doporučuji provádět ve třech sériích po 10-15 opakování. V ideálním případě, pokud máte trénink rozdělený do tří dnů: v pondělí, středu a pátek, a každý den budete cvičit jinou partou. Příklad:

  • Pondělí: prsa + záda
  • Středa: biceps + triceps + ramena
  • Pátek: nohy (stehna, hýždě a lýtka)

Lidé, kteří si přečetli tento článek, a obává se také o:

Fit po sviatkoch: útok na pevný zadokFit po prázdninách: útok na pevný zadek

Tvoří pevný zadek je to není tak snadné, a to zejména ženy, mají s tím spoustu problémů. Samozřejmě, že to může být všechno.

Balančný tréning by mal byť súčasťou každého cvičeniaBalančný trénink by měl být součástí každého cvičení

Balančný trénink je založen na funkční trénink.

15-minútový intervalový tréning15 minut intervalový trénink

Je váš velký nepřítel v praxi? Tento intervalový trénink vám dá zabrat, i když to trvá jen 15 minut.

Napsat komentář