Dobrá Zpráva: Možná, Že Chlap, Který Navrhl na Svatbě, TO NENÍ špatné

Poté, co je sdílené na Reddit jako „každá holka je svatba noční můra“ začátkem tohoto týdne, foto, některé bro (1) na sobě kotníčkové ponožky na svatbu (jsem kluk, můj přítel by to udělat taky — teda, vlastně, nemám kluka, pošlete pomoc co NEJDŘÍVE, prosím) a (2) navrhuje na svatbu šel virové, a, jako, angry_Internet virové. Protože takové chování je prostě nepřijatelné, že? Kdo trvá na výsluní od novomanželů?!

Jak se to stane, i když, je to všechno v pohodě. Opravdu. Položte své vidle, pokud máte v plánu používat je, aby lopatka velký krajíc svatební dort. Megan, ta šťastná dáma přijímá její beau prsten na fotografii, mluvil s New York Daily News a řekl, že celá akce byla nevěsta nápad. Také, nevěsta je její sestra, která pomáhá. „Všichni v Reddit fotku věděl, že návrh se bude dít, až na mě,“ vysvětlila s tím, že její nový snoubenec měl strach, že v okamžiku, kdy by zastínit řízení, ale její sestra, „trval na tom, to by jen, aby se věci lepší.“

Stále je tu ten argument, že její výraz na fotce — typický nucený úsměv — naznačuje, že si to rozmyslel v okamžiku, kdy. Na to, Megan říká, nevěsty, „ona se snaží není k pláči, protože to byl takový šťastný okamžik pro nás pro všechny.“ (Dva páry, jeden ženatý a druhý nyní zabývá, jsou „neuvěřitelně blízko,“ dodala.) A podělila se o fotky s Daily News zdánlivě prokazující srdečný/opravdu nadšený, že následky:

Všechny Reddit snark a kritiku, která následuje je „srdcervoucí“ Megan řekl; ten, kdo ji nahrál v první řadě může bezpečně ví, že jsou řez od její svatební seznam hostů. „Myslím, že kdybych neznal celý příběh, pak bych se cítil stejně, jako někteří z nich,“ pokračovala, „nicméně, já bych neměl vyjádřit svůj názor, protože to není moje věc.“ Hodně štěstí při prodeji, že argument k Internetu, Megan. To není, jak jsme roll.

Ale na vážnější notu, takže jsem rád, že tento návrh byl krásný okamžik pro všechny zúčastněné.

Napsat komentář