Dotek Všechny Ženy Potřebují Vědět O

\

Příště váš přítel nebo manžel je pocit stresu, špatně, nebo naštvaný, třít ramena, držet za ruku, nebo ho rychle masáž zad. Jistě, je to hezké gesto, ale měli byste dělat to z čistě sobeckých důvodů. Vědci zjistili, že když žena nabízí fyzické pohodlí, aby chlap v nouzi, odměna center mozku rozsvítí. Je to stejná oblast mozku, která obvykle reaguje na čokoládu, sex a peníze.

Studie, která byla provedena na University of California-Los Angeles, se skládala z 20 párů v „dobré vztahy“. Na kluky obdržel bolestivé elektrické šoky (jsme opravdu doufám, že byly kompenzovány penězi), zatímco přítelkyně buď držel svou ruku, nebo se ho ani nedotkl. Ženy, které byly napojené na MRI stroje, ukázal „zvýšenou aktivitu v odměnu související s oblastí mozku“, když oni byli dotkl se jejich elektricky šoku významný jiní. Přítelkyně hlášeny také cítil více spojen s jejich kluci, když byli dotýkat v šoku. Vzhledem k tomu, že když žena nechtěla nabídnout podporu ve formě dotek rukou, těch oblastí mozku ukázaly, snížená aktivita.

Vědci k závěru, že „podpora-což může mít stres-redukční účinky pro člověka, který poskytuje podporu“.

Pak vědci pak porovnali skenování mozku ženy, kdo se dotkl jejich milenci při úrazu elektrickým proudem s skenování mozku ženy, kdo se dotkl jejich milenci není stále v šoku. A hádejte, co zjistili? Ženy se necítil zdaleka tak odměněni, de-zdůraznil, nebo ve spojení, když ten chlap nebyl v bolesti.

To není říci, že celý náš rod je masochista a baví nás vidí naši kluci trpí. Vědci vzali zjištění znamená, že máme mít radost z toho, že tam pro naše lidi a dát jim hmotnou podporu a pohodlí. Awww.

Takže jaké je z toho ponaučení? Dotkněte se váš chlap více, když je ve špatné náladě. Vlastně, víte co? Jen se ho dotknout více, bez ohledu na náladu. Protože se dotýká vede k sexu a sex se rozsvítí šťastný, že část vašeho mozku.

Jak budete reagovat, když váš přítel/manžel je nemocný, v bolesti, nebo ve stresu? Snažíte se získat fyzické s ním, nebo zpátky?

Napsat komentář