Dovolte Mi, Abych Vám O Můj Speciální Sex Místě

Přečtěte si Chloe předchozí příspěvek zde.

Potřebujete okořenit váš sexuální život? Jít ven z města na týden. Zaklepal jsem na Cartera dveře připraven pro naše po lhůtě splatnosti ve vztahu mluvit. Pracoval jsem přes své city a byl tak trochu připraven diskutovat o lásku. Byl jsem pořád nervózní, protože se pohyboval tak rychle, a od té doby letadlo crash texty — Carter má tónovaný dolů na tě miluju profesí. Což je dobrá věc, ale staví celý náš vztah v tomhle divném šedém prostoru. Alespoň, že to, Hannah názor. Strávili jsme celou cestu zpátky diskutovat o složitosti můj vztah, protože ona má prý milostný život poustevníka.

Když otevřel dveře, neměl jsem ani pozdrav. Zůstal zticha, opakování prstem přes můj pás smyčky a táhne mě do jeho hrudi. Jeho ústa sestoupil na mě, druhou rukou tlačí na zavřené dveře, a pak jsem cítil plnou dlaň na jeho ruku na mém zadku, mačkání těžké. Chytil mě, jako by si myslel, že bych mohl vyklouznout, jeho polibek prohloubit, když jsme stáli na místě, tašku vrácení skrz prsty, ruce dosahující až k uchopení jeho vlasy.

Šanci mluvit zmizel v vytáhnout z jeho úst do mých, jeho ruce tlačí mě zpátky, a moje ramena hit dveře, kolena už na podlaze, prsty na fly z mých šortek. Řekl jsem, že jeho jméno a ani nevím proč. On mě ignoroval, zip, strhl jeho prsty tlačí pod pas mé šortky a kalhotky, a pak byli odstředěné dolů nohy a kolem mých nohou.

Byl to muž na misi a můj byty byly pryč, levou nohu zvedl přes rameno a pak se jeho ústa byla na mě, mé ruce se plachtit přes dveře, jak jsem se snažil držet na něco. „Cartere.“ Zalapala jsem po dechu, jeho jméno po dobu jeho jazyk našel to místo, ten zjistil, jednou ráno a sotva držet mě dolů po. To není můj klitoris, je dále zpět, na začátku mi hráz, a když se pohyby jeho jazyk přes to, že jsem pryč. Vrhla jsem se proti dveřím, ruce slabý, na jeho rameno, svou váhu na něj, jeho ruce drží mě, jako by mě uctíval s jeho úst.

Světlo vlaje, takže světlo a konstantní a perfektní — na tom místě, ale pak se na můj klitoris, prsty kousání do můj holý zadek, hrdelní sten hučení přes mou citlivou pokožku a hláskovat jeho požitek. Chtěl jsem se pohnout, chtěla nestál, dvě chce, aby se ztratil ve vlnách rozkoše. Když jsem přišel, moje nehty se zaryly do ramenou, nohy se opíráte o zem, stehna dotáhnout kolem jeho hlavy, a vše, co je v mé mysli šel černá.

Mám mlhavé vzpomínky na něj mě zvedla. Ho nesl mě do jeho postele. Našel jsem můj ložiska po čase, že moje záda dopadl na listy. Pomohla mu sundat košili. Sledoval, jak strhl na jeho, jeho svaly protahuje a hodil ho do rohu místnosti, jeho prsty rychle, jak on pracoval na jeho šortky. On je tak sexy. Myslím, že jsem zapomněl, že během týdne pryč. Jak je silný, střih jeho svaly vykazují v prosté prolévání jeho oblečení. Jeho oči byly na mě celou dobu, a když vylezl na postel, pevný a připravený pro mě, byl jsem na něj připraven.

Byl jsem tak připraven pro něj.

Napsat komentář