Emocionální Fázích Nakupování

0:01

Ooh, lesklé! Tyto jsou pěkné sponky. Pojďme se podívat, jak moc jsou co—

0:02

SAKRA, ANTHROPOLOGIE.

0:03

Ano, jsou to 38 dolarů. To je víc, než nějaké sponky by měl stát, pokud není pod třpytky a docela deco čmelák design je malý fragment kříže, že Ježíš zemřel. Já jsem měl dát je dolů. Bych se měla podívat na Etsy. Potřebuju je dát dolů.

0:05

Ale co když jsem si je a pak se celý můj život se změní? Jako právě teď, pre-sponky, mám tyto burrito skvrny na kalhotách a opravdu nevím, co budu dělat po zbytek dne, ale když jsem se dát do mých vlasů, jsem se probudil zítra s účelem, a dostat přidáno v práci, a naučit se péct svůj vlastní chléb od nuly, takže můj byt vždy voní úžasně, a setkat se s mužem s jasně zelené oči a tmavé vlasy, kdo jsem bude milovat hluboce a bezpodmínečně, a nikdy nebudete muset vysvětlovat? Že je za 38 dolarů, není to?

0:06

Že se to nestane. Já vždycky říkám, že se to stane. Vždycky jsem skončit výdaje $70 na pěkné misce nebo starožitné-hledá šikovnost, myšlení to bude zlepšovat celý kvality života, a pak to skončí jen být k ničemu svícen v mé stále-nechutné život.

0:07

Ale to je to, jak dvacátníci mají k dekoraci, ne? Splurging. Tak, že se pomalu, jeden po druhém, jsme se získat další pěkné věci, aniž by utrácet všechny peníze najednou a museli prodávat naše spodní prádlo na Internetu za peníze, nebo tak něco. To je, jak všechny ty ostatní ženy tady to udělal? Vypadají tak mnohem více leštěný než já. Vsadím se, že všichni mají $75 svíčky v každé místnosti jejich domu. Že jeden, tam, ona určitě vypadá skvěle v kaftanů.

0:08

Zajímalo by mě, kolik dostanete za jeden pár spodní prádlo na Internetu.

0:10

Jen nevím, jestli můžu dosáhnout svého plného potenciálu, aniž by tyto sponky!

0:11

Oh! Tady je to, co. Koupím tyto sponky a já se přeskočit jídla na týden. To bude více než stačit. Budu dělat jídlo doma pro každé jídlo. Můžu udělat grilovaný sýr. A deviled vejce. A já vím, jak používat toustovač, trouba! To bude v pořádku. Musím být lepší o stravování vůbec.

0:12

Kdo jsem já si dělám srandu, vím, že přijdu domů z práce a být líný a hladový, a aby Bezproblémové. Hovno. Už jsem skoro u pokladny. Jak je to dívka přede mnou kupovat tolik polštáře? Kdo je ona, Sultán Brunai? Nebylo nikoho, kdo obchody sem kdy slyšel z Etsy?!

0:13

Kašlu na to, nechám si je.

Via Getty

Napsat komentář