Emocionální Fáze Rozdrtit, Podle Věku

VĚK 6 – 10

Josh vypadá poopy dnes.

VĚK 11

Řeknu Josh vypadá poopy dnes, i když vlastně myslím, že vypadá docela hezky, pak budu třít nečistoty ve vlasech a utéct kdákání. Ne, nejsem. Já jsem prostě jít, aby čtení Madeline L ‚ engle, protože jsem srab a nechci pochopit své vlastní tělo mění, také.

VĚK 12

Počkat. Co se děje? Nesnáším Josh. Ale líbí se mi, jak Josh voní. ALE chce se mi zvracet pokaždé, když Josh se na mě podívá. Co by to pocit na dotek jazyky s Joshem? Pravděpodobně hrubého. Ale možná dobře. Ale asi jen hrubé. Proč jsem přemýšlel o tom? K, teď budu předstírat, že vím, co kouření jsou na přespávání pro příští tři roky.

VĚK 13

Pošlu můj nejlepší přítel přes Joshe jídelně stůl s poznámkou, že se ptá, jestli mě má rád nebo ne. To se mi zdá jako nejrozumnější. Pokud se vám chlapi by se prostě přestat smát, hahaha, vy jste totálně trapný! POČKEJ, NECHOĎ, MUSÍME SE POHYBOVAT VE STÁDĚ.

VĚKU 14 – 15

Oh můj Bože, to je , co kouření?

VĚK 16

Měl jsem jednu Mike ‚ s Hard Lemonade, takže budu Joshovi říct, jak opilí, že jsem v tomto domě párty a uvidíme, jestli se pohne. On je příliš zaneprázdněn hraní Super Smash Brothers Melee, tak jsem si prostě jít zpět do jejího domu, takže můžeme mluvit o každou vteřinu, že Josh se někdy podíval na mě a pak sledovat, Ocelové Magnólie.

VĚK 17 – 18

Někdo řekl Josh, že jsem ho měl rád odjakživa, tak mě pozval do skříňky. Takže myslím, že jsme přítel a přítelkyně, ne? I když jsme spolu nemluvili od té doby. Jsme přítel a přítelkyně, ne? Pojďme mluvit na CÍL za sedm hodin a promluvit si osobně jednou nebo dvakrát, a pak přijít společně v někoho, kdo je starší bratr je hrubá strana sklepě, když někdo poslouchá „Opalovací krém“ vedle v pokoji.

VĚKU 19 – 20

Tenhle chlap v mém přednes je roztomilý, já jsem na něj udělá dojem tím, že cituje Kierkegaarda, a když už mluvíme opravdu vášnivě o nějaké válce, někde. Ahoj, roztomilý kluk, viděl jsi, že hiLAAAArious satira o finanční krizi v Cibuli? Jo, čtu Nekonečný Žert, to je skutečně jeden z největších děl literatury naší doby , prosím, zeptejte se mě prosím zeptejte se mě zeptejte se mě ven, že jsem nudný sám.

VĚK 21

Hej kluk, se kterým jsem mluvil v baru celou noc. Máš laskavé oči, a já jsem opilý. Chci ~*~*~?

Ve VĚKU 22 – 25

Ach jo. Nejsem jako většina žen. Nehledám nic vážného. Také jsem opravdu rád whisky. Jsem rád, zcela odlišný od všech ostatních žena, kterou jsem kdy spala. Nebo, jako, moje vagína není jiné. To by bylo divné. Ale moje osobnost je jiná. Já se mám super, jako chlad, a ne potřebným, nebo tak něco. Chcete slyšet mě udělat spoustu nervózní dick vtipy, aby se pokusili dokázat, že jsem jiná?!

Chováš se ke mě hrozně, ale pořád si nemůžu pomoct, ale jako ty, protože tvoje vůně! Nesnáším všechno.

VĚK 26

[Vidět atraktivní muž na vlak. V tvé hlavě, jít přes celý proces námluv, první sexuální styk, angažovanost, manželství, rodičovství, rozvod, a účast na jeho druhé manželství s chladnou, občanské poker face. Udělat krátký oční kontakt. Muž vystoupil na jeho zastavení. NEZDAŘÍ.]

VĚK 27 – 30

Ahoj. Myslím, že jsi roztomilý. Očekávám určitou úroveň respektu od vás. Pokud to není v pohodě, tam jsou dveře.

Emocionální Fázích Nakupování

Emocionální stavy, Párty

Emocionální stavy Kocoviny

Via Getty

Napsat komentář