Evelyn a její trénink s trenérem

Na můj trenér, já jsem zvyklý dát jakékoliv, a když se mu to občas drsná kletba.

Mám můj trenér velmi šťastný

Mít trenéra vidím jako sílu. Vidím to tak moc, že jsem prošel jako "stín", respektive, vydá varovný prst. Pro mě, i když na jedné straně, motivace, ale já jsem, samozřejmě, také dny, kdy motivaci mám, nevidím v tom žádný smysl a nechce se mi. A on je tady, on mi řekl, že to má smysl. Také proto, že mě vedl, protože je praxe nevím. Pro mě profesionální ošetřovatelé. Musím mít celé cvičení zcela podchytené. Jsem velmi rád, že to mám. Navzdory skutečnosti, že velmi prokletí, když můžu být špatný rutina. Pod tento termín jsem cvičení, které vím, že bude bolet. Ale jsem vděčný i za takové cvičení, protože díky nim vidím, že věřím. Kdybych tomu nevěřil, tak pro mě není. Podporuje mě a zvedne mě na můj "výkon ego". Velmi ji miluji, a opravdu nechci, aby to skončilo.

Dokonale jsme si sedli

Po lidské stránce jsme si opravdu perfektně sedět. Jako můj trenér Jaro Figura Těla Energii Klub je velmi vtipný, hodně nasmejeme. Jsem typ člověka, který nemá úctu k někomu, s kým si lidsky nesadne. Pro mě to je test, zda muž, kterého si vážím. A můj trenér Jaro mi prostě nedovolí mike. Mám ho také učil nesimulovať. Pokud mi není dobře, ona mi říká, že jsem nádech a výdech a jít dál. Testoval jsem nějaké výmluvy, ale nic na to neplatí. On to vidí. Prostě mi řekne, že musím být zticha a trénovat. Mám však jeden trik, a to je, že pokud nevládzem, jsem se položit mu otázku. Například, co mám jíst. Ale také to již "prekukol" a vždy se mě, jak jsem cvičit, moje otázka odpovědi. Nikdy mě nenechá ani nitku suchou, jak se říká.

Ona ví, že bych to udělal i bez trenéra, ale je lepší to udělat s ním

Myslím si, že cvičení bych věděla jste sami. Nicméně, to je hlavně pro psychickou podporu. To je prostě k nezaplacení. Dohlédněte na mě. My lidé, máme tendenci si věci usnadnit, když jsou pro nás obtížné. Nikdy bych například neurčil desky (plank), já bych raději dělat něco jiného. Ale s ním to bude dělat. Někteří lidé říkají, že nebude chodit do fitcentra. Ale když jsem sama, tak jsem také velmi unavená a nejsem velmi nadšený. Ale s ním je to o jiném. Dokonale si zacvičím a pak jdu do zničených domů. Kromě toho, já jsem člověk, který se zasmejem, je příjemné a velmi mě to motivovalo.

Když jsem v minulosti chtěl něco udělat, vždy to bylo plavání. Je to sport, který je mi přirozený a mám ji rada. Také mě baví skupinové cvičení. Ať už je to skákání na hudbu, nebo na kole nebo badminton. To jsou takové alternativní sporty.

Potřebuji být mezi lidmi

Když chceš dosáhnout svého cíle, určitě budu chtít, aby i nadále chodit do fitcentra. Aspoň budu chodit na skupinové cvičení. Ať už na zumbu nebo pump FX, což je silovo-fitness.

Lidé, kteří si přečetli tento článek, a obává se také o:

Ako si evelyn poradila s dovolenkouJak Evelyn zvládnout chudnutím na dovolenou

Nebo dva týdny na dovolenou období moje železná vůle, chuť, zhubnout a dosáhnout svého cíle.

Mám radosť z toho, že môžem pokračovaťJsem rád, že mohu pokračovat

První větší krize přišla, když jsem se dozvěděl, na mé státní závěrečné zkoušky. Právě jsem porušila dietu a necvičila.

Prvý tréning bol naozaj hrozný a ťažký!První trénink byl opravdu hrozný a těžký!

Evelyn již měli několik tréninků v řadě. Neposunulo, je to jen fyzicky, ale také osobnost. Nicméně, pro úplné začátky bohu – za to velmi těžké.

Napsat komentář