Evelyn se snažil skákání. Dělá to?

Skákání je velmi akční cvičení na speciálně upravené trampolínach, což nemusí vyhovovat každému.

Jedinečné zkušenosti získané a Evelyn, aby naleznete na hodiny jumpingu se inspirovat názory druhých, to je prostě úžasné. "Pro skákání, šel jsem, protože to říká, že to je skvělé cvičení, což je skvělé, popáleniny, a kromě toho, že jsem cvičení na trampolínach přitahuje obecně. Přitahuje mě také to, že je to další cvičení. To je velká dřina. Upřímně řečeno, v okamžiku, kdy připomněl, že jsem mohl vidět hvězdy. Byl jsem ve skupině, kde byli lidé nad 35 – 40 let. Nezvládala jsem to, nicméně, nelze říci o holky přede mnou, které opravdu frčali, protože pro tento druh pohybu používají. Někdy to bylo pro mě opravdu velmi náročné," přiznává bez ubrousky Evelyn.

Jumping evelyn

Co s ní byl největší problém?

Evelyn má větší prsa a také její výkon omezen. Nemluvě o tom, že po odcvičení hodiny ji, ačkoli ona zmizela svalové horečky z cestovního ruchu, ale souhlasil s bolesti hlavy migréna. "Krátce poté přišla migréna, která trvala dva dny. Když jsem řekl, že skákat ještě asi pro mě není vhodný, protože mé špatně spevnenému zpět a prsiam," říká Evelyn, ale pokud není pro tyto problémy, je nadšenou brát hodiny jumpingu. "Bylo to super. Je to dynamické cvičení, a to typ cvičení, byl jsem velmi bavit. Ten člověk je psychicky skvělé být propuštěn. Pokud jumpingu jsem neměl žádné problémy s migrénou, určitě bych v tuhle hodinu ještě šel. Chtěl bych vědět, jaké to je po čtvrté nebo páté lekce. Odsoudit něco po prvním cvičení je hloupé. Kromě toho, já jsem taková, že musím dokázat, že to zvládnu. Asi zkusím to ještě jednou, uvidím, jestli to byla jen náhoda, nebo to pro mě není," dodává.

Jumping evelyn

Díky jumpingu se rozhodl začít s jógou

Evelyn po dohodě s trenérem přišel k přesvědčení, že musí pracovat na posílení hlubokého stabilizačního systému. Tyto jsou velmi vhodné také cvičení z kategorie tělo a mysl, takže jógy a pilates. "Po jumpingu jsem přišel na zásadní rozhodnutí – jednou za týden musím dát jógu nebo pilates," dodává na konci Evelyn.

Chcete vědět o Evelyn a její úbytek na váze více. Viz oddíl Schudni s Evelyn.

jumpingjumpingjumpingjumping14 fotografií >> Skrýt jumpingjumpingjumpingjumpingjumpingjumpingjumpingjumpingjumpingjumpingjumpingjumpingjumpingjumping

Napsat komentář