Fitneska Denisa Lipovská: Překážky na cestě za lepší životní styl jsou normální

Mistr Slovenska a mistr Evropy v kategorii Bikini fitness a je v současné době zúčastnilo fitness trenér, cvičení obdržel kvůli nespokojenosti s jeho vlastní charakter. Dnes vám řekne, jak se dostat do vysnívaným krivkám.

Nechť žádný člověk stanoví cíl, je důležité, z celého srdce věřit, že se splní. Cesta k němu není snadné, to vyžaduje hodně trpělivosti a tvrdé práce. Vítězem se může stát pouze ten, kdo v sobě najde sílu, aby vytrvali a nenechali jste se odradit překážkami či drobné nedostatky. Podobně začal fitness příběh dnes úspěšné a populární fitness obě Denisy Lipovskej.

lipovska 2

Doporučujeme, abyste si přečetli: Chcete sexy zadek jako Jen Selter? Dělat cvičení podle ní! Cvičení bylo kvůli nespokojenosti se svým tělem

Někdy může člověk "nakopnúť" k akci malé věci. Například, trefná poznámka od svého manžela nebo přítele, který nás nutí přemýšlet. Pak jsme zjistili, že je na čase něco ve vašem životě, nebo své vlastní tělo změnit. Pokud nejsme spokojeni sami se sebou, těžko můžeme žít šťastný a naplněný život.

Jak to bylo v případě Denisy Lipovskej? "Také jsem zjistil, nespokojenost navzdory tomu, že jsem mnoho let žil mimo mou sportovní minulost a charakter držel jsem se, abych tak řekl, sám. Deset let, protože jsem nedělal žádné sporty na pravidelném základě. Nespokojenost, jsem začala vnímat až poté, co mě popichovala manžela věta: Zlato, jsi měla pevnější zadek, když jsme se znali! To bylo to, co mě spolehnout myslíte, a začít důkladně všímat své tělo. Opravdu jsem to našel pár nepekných věci. Kolem břišní tuk uložený, a opravdu ochablé svaly na celém těle. Motivace pro mě, po několika cvičení, to stalo se sám do posilovny. Začalo mě bavit ji, aby se zúčastnili a po tréninku jsem se cítil jako nový člověk, i když jsem byl často jeden celý muž ublížit. Ale endorfiny to bylo vždy zachránil. A tak jsem začala pravidelně cvičit a postupem času jsem zcela změnila životní styl," říká sympatický trenér fitness.

lipovska 3

Doporučené čtení: Krásná gymnastka má překonat Americký Ninja Bojovník jako první žena v historii soutěže Důležitá je láska ke sportu

Denisa Lipovská začal s cvičením v roce 2011 a úspěchy sebe nečekala dlouho. Aktuální je jméno spojené například s tituly šampion Slovenska, šampion Evropy v kategorii Bikiny Fitness a také soutěžit v rámci celosvětové asociace IFBB Mezinárodní Federace Kulturistiky a Fitness). Sport miluje a milovat ho se snaží šířit mezi lidmi, kteří nejsou spokojeni s jejich postavou, a rozhodl se pro změnu. Proto také působí jako fitness trenér v Drieňovej v Bratislavě. Denisa má rozsáhlé znalosti a zkušenosti nejen z oblasti cvičení, ale také zdravé stravování.

lipovska

Co radí těm, kteří se snaží zhubnout? "Nejdůležitější věc je najít ve sportovní potěšení, a mít z něj radost. Pak se to postupně samo nabaľuje. Samozřejmě, na začátku, to chce sebazaprenie a silná vůle, ale i to může být vlak. Proto je důležité, aby start a potom opustit. Prešľapy a nezdary jsou normální, ale nenechte se demotivovat. Je důležité, aby změna postavy, samozřejmě přizpůsoben celý můj životní styl. Upravit jídelníček, spánkový režim – pitný režim, a může být trochu i přístup k životu. Člověk, pozitivní a šťastný sám se sebou, je mnohem lepší společník, partner, rodič nebo přítel. Tuto změnu ocení nejen vy, ale určitě i vaše okolí, ‚ říká Denisa.

Funkční trénink pro hubnutí od Denisy Lipovskej

Zdroj video: youtube.com Zdroj foto: https://www.facebook.com/DenisaLipovskaBikiniFitness?fref=ts

Napsat komentář