Fitness trénink v posilovně pro začátečníky

Lucia je v posilovně začátečník. Trenér James Slavkovský jeho připravit takový plán, aby se naučil správně cvičit a mám ji jako brzy, jak je to možné, do stavu. Podle jeho plánu môžeťe trénovat. Připojte se!

Jako Lucia v posilovně začátečník, první školení bude neformální, s nízkou intenzitou, se zaměřením na celé tělo. Její svaly nejsou připraveni pro vysoké zatížení a chceme, aby se zabránilo nadměrné bolesti svalů, který by byl několik dnů omezeného tréninku. Během první trénink bude stačit hrát 3-4 série na jeden cvik. Počet událostí v sérii se bude pohybovat většinou od 12 do 20. Lucie prochází všechny řady daleko od hranice selhání svalu. Toto školení si klade za cíl naučit se správné techniky cvičení a připravenosti organismu na vyšší zatížení. Školení bude trvat asi hodinu a přestávky mezi série bude 30 sekund do dvou minut (podle průběhu regenerace po jednotlivých šarží).

RUTINNÍ ZAMĚŘENÍ POČET SÉRII POČET OPAKOVÁNÍ Dřepy Nohy 4 12-20 Príťahy horní kladky Svaly zad 4 12-20 Rozpažovačky Prsní svaly 4 12-15 Bicepsový zdvih Biceps 3 12-15 Tricepsové extenze v sedě s jednoručkou Triceps 3 12-15 Sed-schválen snadněji Břišní svaly 4 8-15 Vzpor na loktech (prkno) Hluboký stabilizační systém 3 20-40 sekund života

Jak na to? Dřepy

cyklo drepy

Príťahy horní kladky

cyklo - pritahy

Rozpažovačky

cyklo rozpazovacky

Bicepsový zdvih

cyklo zdvih

Tricepsové extenze v sedě s jednoručkou

cyklo triceps

Sed – schválen snadněji

sed lah

Vzpor na loktech (prkno)

cyklo plank

Tréninkový plán připravil fitness trenér James Slavkovský.

V každém tréninku je nutné doplnit tekutiny. Minerální voda BUDIŠ se bude starat o správné doplnění potřebných minerálů.

Foto: Anton Graf Fotografie

Napsat komentář