Gyno Návyky, Které Mohou Ublížit

V dokonalém světě byste mít dostatek času a energie, aby si prvotřídní péči o své tělo, zejména vaše podpásové oblasti. Ale s den-to-denní život tak hektický a náročný, je těžké odolat škálování zpět některé zdánlivě drobné dolů-tam zdravotní návyky.

Špatný nápad. „Užívání některých zkratek se může zdát neškodné, ale můžete trpět závažné důsledky jako vaginální infekce, STD nebo neplánované těhotenství,“ vysvětluje Elizabeth McGee, M. D., asistent profesor porodnictví, gynekologie a reprodukční věd na University of Pittsburgh School of Medicine. Jejda. to je dobrá věc, máme nejnovější zprávy o jižní škrty si prostě nemůže dovolit, aby se.

Gyno Zástupce 1: necháte Tampon v, Zatímco Budete Spát

Během dne, to bych nikdy nenechal v osm hodin projít bez změny tampon. (Mění se to každé čtyři hodiny je to, co gynos doporučit.) Ale v noci, když jste velmi unavený a tvoje flow je lehký, nemusí být ochotni táhnout sám z postele pro náhradní.

Tady je důvod, proč byste měli: „Bakterie se daří i v malé množství krve, a do osmi hodin, bakterie na tampon bude mít násobí, aby potenciálně nebezpečné úrovně — což způsobuje zápach a svědění a případně eskalaci do plnohodnotné infekce, která vyžaduje antibiotika k léčbě,“ vysvětluje Jill Mauro Rabin, M. D., vedoucí urogynekologie v Long Island Jewish Medical Center v New Yorku.

Takže pokud si myslíte, že byste mohla dospat přes noc a možná i ráno, přejít na pad. Jo, je to objemné. Ale budeš spát těsný vědomím, že je nepravděpodobné, že by způsobit drsný infekce.

Gyno Zástupce 2: nemyslíte, Podívejte Se na Váš Salon, Než na depilaci

Je to den předtím, než prodloužený víkend pryč s ním, a jste ve spěchu, aby de-fuzz svůj nether regionu. Takže hop na voskování stolu, aniž by věděl, jestli salonu následující zásadní bezpečnostní postupy. To je, když se věci mohou dostat chlupatý.

„Pokud se sebou nebude věnovat pozornost na hygienické standardy, vaše vaginální oblasti může přijít do kontaktu s ní choroboplodné zárodky nebo bakterie z posledních zákazníků,“ vysvětluje Sandy Tsao, M. D., klinický instruktor dermatologie na Harvard Medical School. Šance jsou, nebudete smlouvy, nic. Ale jestli ona, nebo předchozí zákazníci mají bakteriální kožní infekce jako stafylokok-což může být život ohrožující-můžete si to vyzvednout. Další nebezpečí je hepatitida C, chronická onemocnění jater přenáší nakaženou osobou krev se dostane do vašeho krevního oběhu. „To by se mohlo stát, pokud vaše pokožka je citlivá a budete krvácet po vosku,“ říká Dr. Tsao.

Když uděláte schůzku, zeptejte se, zda depilátor má estetik nebo voskování licence; buď prokáže, že má příslušné školení. Než budete holé všech, ujistěte se, že ona se vztahuje na stole s čistým ručníkem nebo list papíru. A zkontrolujte, že ona otevře sterilní namáčení zařízení namísto opětovného použití již sedí na hrnec. „Měla by také připravit vaše bikini line s alkoholem nebo antimikrobiální krém, který zabíjí hmyz na místě,“ říká Dr. Tsao.

Gyno Zástupce 3: můžete Si Koupit antikoncepční Pilulky ze Pouze on-Line Lékárně

Takže e-mailové adresy je post-office box v některých rinky-dink města, a „lékárníka“, který provozuje stránky se neobtěžuje ověřit, že jste skutečně mít lékařský předpis. Prášek je Prášek, který je bez ohledu na to, odkud pochází, ne? Špatnou odpověď. „Máte tušení, pokud perorální antikoncepce on-line stránky vám pošle obsahují správné hormony, nebo pokud se datum vypršení platnosti již uplynul,“ říká Dr. Rabina. „Hodně cyber drogerie působí mimo USA a nemají stálou adresu, a nejsou odpovědné standardy, které pravidelném lékárně.“ Vysolit extra babek a získat Prášky na legit lékárně.

Gyno Zástupce 4: sedíš Si v Propocené Oblečení na Cvičení

Po hodině spinningu, můžete přeskočit sprchy v tělocvičně a trávit příštích pár hodin poflakoval ve vašem vzduch-sušené cvičení zařízení. To může být pohodlné, ale rozhodně to není zdravé.

„Bakterie a kvasinky milují pot, takže čím déle budete nosit vaše tělocvičně šortky a spodní prádlo i poté, co sušené, tím větší riziko bakterií-spustí infekce močových cest nebo kvasinkovou infekci,“ říká Dr. Rabina. Vše, co potu a soli mohou ucpat póry, což způsobuje folikulitida — infikován, pimplelike vlasové folikuly … na vaše V zóně.

Pokud nemůžete sprše po cvičení, nosit bavlněné spodní prádlo a sportovní oblečení. „Bavlněné knoty pot od tvého těla a pomáhá pleti suché rychle,“ říká Dr. Tsao. Nebo držet na vložku při cvičení, které mohou absorbovat pot, ale může být hodil, jakmile jste hotovi.

Gyno Zástupce 5: Diagnostikovat Svůj Vlastní Vaginální Infekce

Měl jsi kvasinkové infekce a infekce močových cest v minulosti, takže jste si jisti, rozpoznat příznaky, když se objevují znovu a přeskočit potíží gynekologem navštívit. Bez M. D. titul a vlastní diagnostické laboratoře, nicméně, budete mít žádný způsob, jak zjistit, co se opravdu děje dole. Nemluvě o tom, že budete potřebovat předpis od lékaře, aby vyléčit většinu infekcí stejně.

„Svědění, které si myslíte, že je způsobeno tím, kvasinek, opravdu mohl být výsledkem herpes nebo kožní alergie,“ říká Dr. McGee. „A pálení při močení jsi si jistý, že je příznakem INFEKCE močových cest může být vyvolána chlamydie nebo jinou STD. Když budete ztrácet čas s OTC opravné prostředky, skutečné infekce se může zhoršit.“ Sečteno a podtrženo: Když se nějaký příznak, stávky, sát to a uvidíte, gynekologie.

Gyno Zástupce 6: držíte v Moči

Je to jen jedna hodina od vašeho posledního výletu na záchod, a musíte jít znovu. Věc je, že jsi moc zahleděný do své práce, aby si pět minut přestávkou na záchod. Drží to nebude vaše močového měchýře roztržení-ale to může zvýšit riziko INFEKCE močových cest. „Jdu do koupelny zbavuje močového měchýře pro bakterie, které se množí v moči,“ říká Suzanne Merrill-Nach, ob/gyn v San Diego. „Ignorovat nutkání jít dává bakterie více času pro reprodukci, které mohou vyvolat infekci.“

Jindy by nikdy odložit močení: předtím, než sex. „Když váš močový měchýř je plný, močové trubice, je více otevřené a náchylné k bakterie z pochvy a/nebo váš muž je penis,“ říká Dr. Rabina. Pokud se bakterie dostanou dovnitř a daří se jim, je to UTI města.

Tanga. Zaklíněný do zadku, řetězec poskytuje bakterie přímou cestu k své V zóně.

Supersnug džíny. Zadržují pot a výtok, pomáhá bakterie a kvasinky zřídit obchod.

Voňavý sprchový gel nebo mýdlo. Chemikálie se používají k výrobě vůně může dráždit pochvy, což způsobuje svědivou vyrážku.

Potrubí-teplá sprcha. Zapařené vody může roznítit kůži pochvy a smýt kůže oleje, takže je suchá a svědí.

–Jill Mauro Rabin, M. D.; Suzanne Merrill-Nach, M. D.

Napsat komentář