Hezký a pevný zadek potřebuje hodně hluboko drepov

Tak zní jednoduchá rada pro ženy. Muži by zase drepov není třeba se bát, protože pevné a svalnaté nohy jsou základem pro rozvoj horní části těla.

Když říkáte, dřepy, takže ne každý si pod tím představí jednotné techniky. Pro nejlepší účinek se doporučuje drepovať zadek na zem. Ne každý, nicméně, to dělá následující, protože lidé mají strach z poškození kolena. Kde je pravda? Oni jsou opravdu hluboké dřepy jsou škodlivé pro naše kolena?

Řeknu to rovnou. Sám jsem provést squat tak hluboko, jak je to možné, a dřív mě jde o provádění ideální technik na zvednutí maximální možné váhy bez hluboké rozsahu. Pokud je technika drepov, nebudete mít žádné problémy s strečink kolenní vazy a zvýšené nestability kolena.

To je pravda, pokud se zaměříme na stabilitu kolenního kloubu a protažení šlach. To je, nicméně, se také podívat z hlediska chrupavky a menisku: největší potenciál pro zranění z hluboké drepov je tady a stabilitu koleno může zůstat stejná.

Ještě to neví, posoudit, zda je velikost tlakové síly (patelofemorálna a tibiofemorálna) může být škodlivé pro menisky a chrupavky. Na rozdíl od šlachy, menisky a chrupavky nemají tendenci posilovat se opakující zatížení. Prostě jen poškodit a způsobit patelofemorálnu degeneráciu a patologických stavů.

Tlaková síla

Patelofemorálna a tibiofemorálna síly jsou nejvyšší v maximální ohýbání kolenního kloubu. Tyto síly jsou jen o málo menší, nebo téměř stejné v dolní úhly ohybu. Tak, oni jsou velmi podobné v 70 nebo 110 + stupňů ohybu. Neznamená to však, že jsou přesně stejné. Tlaková síla je ve větší hloubce mírně zvyšuje. Rozdíl mezi 70 a 110 stupňů ve velikosti tlakové síly, však nebude tak velký, jako když ve srovnání s 135-150 stupňů. Tam už je rozdíl výraznější a může nastat riziko. To je jediná MOŽNOST, stejné riziko. To neznamená, že újma musí nastat.

Tak, tam je mnoho faktorů, které mají vliv na zranění kolenního kloubu v procesu drepovania. Velmi častou příčinou je špatný životní styl, málo pohybu, příliš mnoho času stráveného v autě, u počítače, žádné procházky, sport, atd, To může vést k určitým změnám v oblasti pánve. To zase má za následek nesprávně provedené techniky když se pokusíte hluboké dřepy (fyzicky to není možné, jako jsou dřepy provádět). Proto, zde je doporučení: pokud máte problémy, způsobené strukturálními změnami v pánevní oblasti, nelze provést dřep do maximální hloubky.

I přes toto doporučení je obecné rady, která doporučuje, aby zahrnout nebo ne, patří dřepy, protože jsou jasně nebezpečné nebo jasně v bezpečí. Proto z vlastní zkušenosti doporučuje: pokud není vážný zdravotní problém, doporučuji hluboko drepovanie. Dřepy mají mnoho výhod:

 • Hluboké dřepy produkovat pěkný kulatý zadek. Takže pro krásné zadek, platí následující: čím hlouběji, tím lépe.
 • Zesílení väzivá: zdravá kolena je schopen bez problémů provést dřep do značné hluboký dřep. V takovém drepoch namáhate ve větší míře väzivá. Pokud budete dodržovat techniku, takže tyto väzivá postupně spevnia a predchádzate zranění.
 • Eliminovat bolesti zad. Někdy se stane, že v paralelní drepoch se bude zabývat více v dolní části zad. Není to nic příjemného. Hluboké drepmi lze této bolesti vyhnout, protože pánev je v tomto případě posunuta do zadní části.
 • Zlepšuje stav horní části těla. Paradoxně posilováním nohou hluboko efektnými drepmi aktivovat regenerační schopnost vašeho těla k rostoucí míře také pro zbytek hodně a můžete také vypálit více podkožního tuku.

Technika provádění hluboké drepov

Techniku hluboké drepov je založena na klasické paralelní drepov. Platí pro ně v podstatě stejná pravidla, s několika výjimkami.

 • Rozšiřte svůj postoj

Protože se jedná o hluboký dřep, je nutné mít postoj velmi široký. Pokud drepujete v zahraničí, vytváří lepší těžiště pro dřep. Široký přístup zajistí, že budete v drepoch silnější a zároveň zapojit více hýždí a stehen.

 • Správné držení těla v dolní části zad

Dolní části zad, musí být během celého cvičení drepov v mírném oblouku. Pokud ne, činka nebude ve správné poloze a vykoľají je z přírodní cestu. Činka musí zůstat v blízkosti kyčelního kloubu a pryč od nohy. Lopatky stiskněte k sobě a lokty tlačit dopředu, a vyhnout se zranění.

 • Kolena tlačit od sebe, jak je to možné

Pokud se dostanete pod úroveň kolen, nesmíte povolit tlak. Mějte na mysli, proto je pro správnou obuv: pevné, ploché podešev s spevnenou přední části.

 • Vedoucí tisk na činky

Nedívejte se na sebe, ale od sebe. Vedoucí tiskového k hrazdě.

 • Nejprve připojte boky a kolena

Bedra musí být přesunuty od začátku squat jako první, a ne vaše kolena. Dráha pohybu by mělo jít rovně dolů, po kolmici.

 • Použití břicho

Musíte se naučit, že když drepovaní muset dýchat do břicha. Zkuste to prostě stojí. Tlačit je do břicha maximálně vzduchu, napětí břicha, a pak je vytisknout. Při nádechu, zvedl ramena, takže tisknete všechny vzduch do plic, ne do břicha. Myslíte, že proto, aby se dýchat do břicha, stejně jako nácvik dýchání. Použití je lifterský opasek, propuštěn na jednu díru, a při nádechu tlačit do pásu na břicho.

 • Cvičení, hluboké dřepy 2x týdně

Závěrečné doporučení:

Drepujte hluboce, pokud vaše tělo může udělat a cítit žádnou bolest. Skutečná škoda z hluboké drepov nevzniká, spíše poškozuje kolenního kloubu nesprávné techniky, pokud jde o nás, naše tělo je fyzicky omezen provést správný pohyb.

Lidé, kteří si přečetli tento článek, a obává se také o:

5 cvikov pre sexi pozadie5 cviků pro sexy pozadí

Je pravda, že dřep je král všech cviků, který úžasně tvaruje zadeček.

5 najlepších cvikov na zadok5 nejlepších cvičení pro zadek

"Jak mohu vytvořit pěkně tvarovaný zadek?"

6 tipov pre pevné pozadie6 tipů pro pevné pozadí

Také ženy, které cvičí zadek, pravidelně bych na pozadí stále zlepšovat.

Anketa To, co nejvíce chcete přečíst na našem portálu?

Články o cvičení a různé typy školení. Informace o dieta a zdravé hubnutí. Motivační tipy, příběhy lidí a fitness trenéři. Pozvánky na sportovní události.

Celkem hlasů: 189

Autor článku Michael.achberger@gmail.comMichael Achberger

Kdysi jsem tým aplikace pro iphone anglictina. Fitness kariéry je teď, jsem strávil více než 12 let. V mé profesi jsem vyraznejsie uprave stravovacich navykov a hladaniu nový způsob, jak vyzivy a nové trendy v oblasti treningovych planov. Za poslední dva roky jsem se také věnovat i publikacnej aktivity, kde snazim oddíly a přestěhoval informace, které by dopomohli v dosahovani cílů nejen klientelu, ale také sirsej veřejnosti. Tesio mě úspěch má nejen své klienty, ale také pro všechny, kteří se rozhodli ist způsob, jak fitness kariéry. https://www.facebook.com/ Další články od autora

Napsat komentář