HIIT trénink na schodech

Pokud je vaším cílem zlepšení fyzické kondice nebo stratenie tuku, nebudete mít moc-moc navštěvovat pouze posilovnu.

Velmi dobrou volbou jsou také společné schodiště, které musí být dostupné pro každého. Správné školení pro ně, určitě můžete zajistit formování nohou a hýždí, a posílit zdraví.

Jak používat schody pro školení?

Ze začátku stačí, když místo výtahu, můžete vždy použít schody. Potřebují přestat brát jako nepříjemnou překážku a začít uvažovat je skvělý nástroj pro cvičení. Dlouhá řada schodů, když můžete použít pro dobrou kardio cvičení, a to i pro provádění různých cvičení.

Pro dobré cvičení je dobré mít k dispozici kolem 30 stupňů. Určitě nezapomeňte na kvalitní běžecké boty a, samozřejmě, stejně jako u každého cvičení, a dostatečný příjem tekutin. Když běží po schodech nahoru udržet lezení na hlavně na paty, ne špičkou, protože bude mít velmi zatěžuje kolena.

Příklad HIIT trénink na schodech

Toto školení se bude skládat ze tří cviků, které můžete procvičovat ve formě HIIT. To má dvě fáze, aktivní v trvání 30 sekund (tato fáze práce na maximálním úsilím) a pasivní fáze doba trvání 60 sekund (v tomto případě, to bude představovat pouze, že chůze po schodech v mírném tempu nahoru a dolů).

  • Cvičení (aktivní fáze) – hit a zbehnite v maximální úsilí, kolikrát musíš být 30 sekund.
  • Pasivní fáze – chůze po schodech nahoru v mírném tempu nahoru a dolů.
  • Cvičení (aktivní fáze) – na každý krok, skok s oběma nohama ve stejnou dobu v maximální úsilí, a tak to dělat a dolů. Znovu, kolikrát musíš být 30 sekund.
  • Pasivní fáze – chůze po schodech nahoru v mírném tempu nahoru a dolů.
  • Cvičení (aktivní fáze) – vzít do rukou určité zatížení, například, láhve na vodu, a hit a zbehnite po schodech nahoru do maximální úsilí, kolikrát musíš být 30 sekund.
  • Pasivní fáze – chůze po schodech nahoru v mírném tempu nahoru a dolů.

Celý postup opakujte dvakrát.

Co cvičení může být kromě výstupy a zostupov provádět na schodech?

Kliky

Stát pod schody a ruce najít podporu podle vaší výšky. Pak otevřete hrudník na schody, jako v běžném kľukoch. Náročnejšou forma je opačná verze a to, že ruce jsou pod schody a nohy na schodech.

Tricepsové kliky

Otočit se zády ke schodům a ruce najít podporu na schodech. Nohy pokrčte v kolenou, vystrite, nebo jednu nohu narovnat, a opierajte pouze jeden. Spustit dolů na schody a pak vytisknout znovu a zkusit své ruce v loktech plně narovnat.

Výpony

Dejte přední hrany na krok a proveďte výpon co nejvyšší, jak je to možné, aniž by, že jste byli na odchodu tipy krok. Pohyb by měl pocházet z kotníků a v konečné fázi, měli byste cítit kontrakci v lýtkach. Pak se pomalu vraťte do výchozí polohy na dokončení opakování.

Všechny výše popsané typy cvičení můžete provádět také ve formě HIIT, jak je popsáno výše, nebo po 15 opakování ve 3 až 4 sériích.

Pokud stále nejste rozhodnutí, zda začít s schody, nebo ne, mějte na paměti, že za hodinu můžete spálit 690 900 kalorií.

Zdroj fotografií: adidas

Lidé, kteří si přečetli tento článek, a obává se také o:

Ako získať sexy ruky do trička čo najrýchlejšie?Jak se dostat sexy ruce do košile tak rychle, jak je to možné?

Pokud si myslíte, že nemusíte mít tónovaný zbraně, stále máte spoustu času.

Úklony do strán ako cesta ku kockám na bruchu?Úklony do stran cvičit šikmé břišní svaly

Komplexní cvičení pro břišní svaly, to je nejlepší kombinovat skracovačky, reverzní skracovačky a konečně úklony do stran.

Ako si vypracovať štíhle stehnáJak si vytvořit štíhlá stehna?

Chcete vyvinut a štíhlé nohy? Vadí trasúce stehen? Musíte opravdu opřít.

Napsat komentář