Já jsem chodila s Mužem o 20 Let Mladší Než Já

Když moje manželství se zhroutil v kaskádě objevů o mého manžela, jsem udělal to, co mnoho žen přede mnou: jsem utekl na místo, kde jsem myslel, že bych být schopen léčit a najít jasnost. Ale moje zvolen ještě nebyla mekkou k jídlu nebo se modlí. Místo toho jsem se rozhodl přestěhovat se svými dvěma malými syny na zemi ve zmatku, přijíždí na nejkrvavější den ve své novodobé historii. Na Aug. 14, 2013, den, kdy Egyptská armáda zabila více než 700 civilních demonstrantů — včetně Britského novináře, který byl hostem na večírku jsem hodil — jsem se přestěhoval do Egypta.

Při pohledu na míru může znít šíleně, pro mě, tento krok byl můj zachránce. V Káhiře, jsem vzkřísil smělá, odvážná žena, já bych byl o dvě desetiletí dříve, než bych podlehla tlakům a měl by-dos, dospělý život.

Já bych potkal svého bývalého manžela v tehdejší Sovětské Moskvě, kde jsem se přestěhoval z Paříže hledat práci v žurnalistice. Jsme se políbili poprvé na sněhu-koberec rudém Náměstí, a poté, co jsme se vzali, žili v Hong Kongu a Londýně předtím, než se stěhuje zpět do USA, za to, co jsem si myslel, že by bylo dočasné období kariéry-budovy, než jsme vyrazili na další dobrodružství.

Dvacet let a dvě děti později, byli jsme pořád v New Yorku, se usadil tak pevně, jako kdyby naše nohy byly stmelil. Nechápej mě špatně. Byl jsem šťastný, až se mi rozpadlo manželství.

V Káhiře jsem pracoval na knize o Egyptě, takže pohybující se zdálo logickou volbou — našel jsem zvláštní pohodlí v pozdvižení. Adrenalin z žil uprostřed politické nestability mě vyrušil z mého osobního zmatku. Ta bolest tam pořád byla, ale zabývající se pokusy z každodenního života v Egyptě jako jediná žena byla posilující. Nechtěl jsem, aby dostat do další vážný vztah v dohledné době. Nebo někdy. Jako kdyby něco v mém životě šlo podle plánu…

Jednou v noci, jsem si všiml, žádost o přátelství na Facebook od někoho, koho jsem neznala. Byl Tuniský novinář přichází do Káhiry, aby se začít novou práci, a on chtěl poradit o čtvrtích a nájemné. Řekl jsem mu, co jsem mohl. Pár dní poté, co přišel, zeptal se, jestli bych chtěl dát dohromady.

Sejdeme se na drink po práci. Mezitím, dívala jsem se na jeho Facebook profilu a uvědomil si, že on byl mnohem mladší než já. Na základě kusé informace, které jsem viděla, nemohla jsem vymyslet žádný výpočet, který by ho dostal z jeho 20s. Byl jsem již dvě desetiletí minulostí, takže věkový rozdíl, vzal ho z romantické-možnost tabulka v mé mysli.

Představte si moje překvapení, když se pak, přes piva, mimochodem jsem se zmínil, moje děti a byl okamžitě přemožen touhou vytáhnout slova zpět do úst. Moje zklamání, uvědomila jsem si to, alespoň na podvědomé úrovni, že o něj mám zájem.

Ukázalo se, že měl podobné pocity. O několik dní později, on mi poslal zprávu, že mu chybím. Potkali jsme se na následující týden, a já jsem se polil příběh svého neúspěšného manželství. Opět jsem chtěl kopat sám. Ale tentokrát to šlo jinak. Jsme meandered do nedalekého hotelu podívejte se na střešní bar. To bylo v rekonstrukci, ale my se dostali do temné konferenční místnosti obdivovat ohromující výhled Nil … a on mě políbil. Byl to velký polibek, dokud hlídač ukázal jeho masivní svítilna na nás a vyhnala nás pryč. Naposledy se mi stalo, že jsem byl v zadní části mé vysoké škole přítele auto.

To byl, jak říkají francouzi, coup de foudre. Pár dní po našem polibku, on říkal, že on za nás pár, a o týden později, řekl mi, že mě miluje. A i přes věkový rozdíl a fakt, že jsme se neshodli na všechno od filmů na ideální dovolenou skvrny, cítila jsem to stejně. Tam bylo něco mezi námi, že překonal logiku.

S ním se cítil jako návrat do Budoucnosti ve stylu-po mé předchozí dvě desetiletí. Obývací toto období jeho života s ním, dává mi pocit, že znovu prožívá moje. Jen tentokrát, že jsem lepší verze mě.

Naučil jsem se, že je nemožné být uzavřené s osobou, která je ochotna být zcela zranitelná pro vás, tak těžké, emocionálně nedobytná žena, kterou jsem nahradil někdo mnohem měkčí. Nikdy jsem se necítil tak vystavena, a zároveň, že je děsivé, mám pocit, emoce hlouběji, než kdy předtím.

Intenzita vztahuje i na náš sexuální život, což je všechno jeden by mohl představit, že to může být s pevným tělem, sexy muž v jeho 20s (když jsem se zmínil známému, jak byl milý, říkala, že byl příliš rozptylovat jeho vzhledu všimnout), a to mi pomohlo vzpomenout si na sexuálně osvobozená žena, kterou jsem byl v té mé. Ale on mi ukázal něco nového. Toto je poprvé, kdy jsem měla vztah, který je oba tělesní a hluboce emocionální.

Když jsem krok zpět a objektivní pohled na nás — je mu 26, je mi 48 — myslím, že musí vypadat směšně. Pak jsem si připomněl, že kdyby to byl on, kdo byl o 20 let starší, ani já, ani nikdo jiný by si myslel, dvakrát, a já si uvědomil, že mi podlehne stejné sexismus jsem naříkat. Zatímco jsem se bát, že by raději žena, jejíž tělo nebylo tak docela ovlivněny gravitací, on mi říká, že mnohokrát za den, jak jsem krásná — i když vím, že nejsem na můj nejhezčí. Protože on je hodně v TELEVIZI, a docela dobře známý v Tunisku, on měl vždycky holky vrhají na něj (a stále dělá). Counterintuitively, to je uklidňující pro mě. On mi říká, že stovky žen potkal, nikdy nepotkal nikoho, jako jsem já. Věřím, že je upřímné. To je přesně moje zkušenost a můj jiný pohled na život, který mě dělá zajímavé pro něj.

Jsem si dobře vědom toho, že jednoho dne může chtít děti a že žije s dvěma dětmi, které nejsou jeho může stát víc, než chce řešit. Ale za těch 10 měsíců, co jsme spolu, jeho ujištění se uklidnil své neurózy. V případech, kdy jsme jeden druhému hleděli do očí a zajímalo by mě, jestli vidí staré lady rostly mnohem méně.

Měl jsem večeři v poslední době se starým přítelem jsem neviděl mnoho let. Řekla mi, že nikdy myslel, že moje manželství byl konec mého příběhu. Líbil se jí můj manžel, vysvětlila, ale on a můj manželský život nikdy zcela fit s osobou, která mě znala. „To dává větší smysl,“ řekla Tuniské.

Myslím, že úmluva mlátit holku, co jsem byl v mém předmanželský 20s může mít pravdu. Riziko je relativní a osobní, a někdy společensky nařízené volby jsou nejnebezpečnější ze všech.

Verzi tohoto příběhu byl zveřejněn jako „By Jste Datum Mnohem Starší, nebo Mladší?“ v zářijovém čísle Cosmopolitanu. Vyzvednout září 2015 vydání na stáncích, nebo klikněte zde pro přihlásit se k digitální vydání!

Napsat komentář