Já nejsem Datování rasistická Urážka

S laskavým svolením Ashlyn Sullivan

Můj přítel a já jsme začali jako přátelé, jako většina střední páry. Snažili jsme se datování na chvíli, ale chodili jsme na různé vysoké školy, a když jste teenager, 10 km mezi vámi se zdá jako oceán. Chodili jsme spolu další lidé, ztratili kontakt, a nakonec znovu připojit on-line. Jsme spolu zase začali chodit před dvěma lety, stejně jako jsme začali školu v roce 2013.

Ra’Montae doplňuje mě v každém případě si dokážu představit. Jsem ranní ptáče, je to noční sova. Neumím vařit mimo mikrovlnná trouba; on může vybičovat jídlo o třech chodech za hodinu. Jsem hlasitá, že je více uvolněný a introvertní. Ale kontrast většina lidí si o nás je, že Ra’Montae je černá a já bílá.

Žijeme v Wichita, Kansas, a i když tam bylo jen pár minoritních studentů na naše vysoké školy, společenství je, pro nejvíce se rozdělit, velmi otevřené a přijetí druhých. Ani jeden z nás byli svědky mnohem rasismu, z první ruky, mimo lidé někdy zírají, když jsme se jít ven k jídlu. Vždycky jsme se cítili v bezpečí.

Ale minulý měsíc, něco se stalo, když jsem pracoval v mé práci jako servírka v sportovní bar a gril, který se cítil jako to změnilo celý můj svět. Lhal bych, kdybych řekl, že jsem se nikdy se zabýval hrubý zákazníkům, ale obvykle je to proto, aby se dostal zpackal nebo hru někdo chtěl, není ukazuje, že noc. Této noci, stůl pro šest velmi opilý přišli. Nebyli to můj stůl, ale pokaždé, když jsem šel kolem nich, aby zaplnil někdo pít, catcalled mě.

Nejdřív jsem to ignorovala. Proč palivo do ohně? Ale když jeden z nich vyhrkl, že jsem „pěknej zadek,“ moje trpělivost nosí tenké. Jsem se otočil, usmál se a řekl: „Jo, můj přítel si to myslí taky.“ Okamžitě jsem si přál, abych byl zticha. Kluci, všichni se mi začali smát a říká, že oni byli jen snaží „kompliment“ mě, že jsem nemusela být „taková mrcha o věci.“ Byl jsem rozzuřený.

Řekl jsem klukům, že když budou chtít, aby mě kompliment, že mi mohl říct, že jsem byl dost a pak by mohli držet hubu. Možná to nebyl nejlepší okamžik jako server, ale jeden z mých nejlepších jako žena. Odešla jsem rád, sám se sebou. Ale jakmile jsem kolem nich musel chodit znovu, byli zase v catcalling mě a mluvit s každým jiný o dost nahlas, že jsem je slyšela. Dělala jsem si v duchu poznámku, aby se zabránilo této straně restaurace pro zbytek noci, když jsem slyšel, že jeden z kluků říká, „Neexistuje žádný způsob, ona má přítele, a i kdyby ano, stejně bych toho využít.“

Prudce jsem se kolem sebe a blýskl můj telefon obrazovky se na ně, tapeta, na které je obrázek Ra’Montae a mě.

S laskavým svolením Ashlyn Sullivan

Nejprotivnější chlap okamžitě odpověděl, „Oh, holka, proč jste datování negr? Nebudou se k vám chovat dobře.“ Nevěděla jsem, co říct. Moje hlava byla zahalena s rage. Řekl jsem mu, že byl rasista. Řekl jsem mu, že mohl držet hubu, nebo bych jít můj manažer se je vyhodit. „Nejsem rasista,“ řekl opile zasmála, „já jsem jen pravdu.“ O pár minut později, oni opustil jej, aniž zaplatil svůj účet.

Když jsem přišla domů, jsem napsal příspěvek na svůj blog, aby si všechny své myšlenky, myšlenky, které byly příčinou mně tolik vzteku, z mé hlavy. Napsal jsem pro každého, kdo se díval na smíšené páry nebo opilý komentář, nebo dokonce si myslel, že to byla jejich věc, co závod je někdo významný jiný je. Napsal jsem:

Nech mě si to ujasnit: já nejsem datování „negr“. (Moje ruce jsou špinavé i pro psaní to slovo.) Já jsem chodila s mužem, s hladkou hnědou kůži a kudrnaté vlasy. Chodím slušný, tvrdě pracující muž, který by udělal cokoliv, aby mi úsměv. Já jsem chodila s mužem, který mi pomáhá, nakoupit, vyprat prádlo a uklidit svůj byt, i když pracuje 40 hodin týdně. Já jsem chodila s mužem, který drží dveře pro mě a všichni ostatní za ním každý zatracený čas. Já jsem chodila s mužem, který se nikdy nebyl zatčen. Chodím skromný člověk, někdo, kdo staví ostatní před sebe. Já jsem chodila s mužem, který miluje motorky a hudbu a má velký smysl pro humor. Já jsem chodila s mužem, který cuddles jeho štěně jako novorozené dítě. Já jsem chodila s mužem, který bude jíst Hot Cheetos se mnou, zatímco dívá se na Netflix. Já jsem chodila s mužem, který mi říká, že mi to sluší v brýlích a pyžamo, které jsem si nevzala volno na celé dva dny. Já jsem chodila s mužem, který miluje vařit, a je sooooo dobré na to. Já jsem chodila s mužem, který mi kazí. Já jsem chodila s mužem, který miluje Boha, jako já. Já jsem chodila s mužem, který mě miluje bezpodmínečně.

S laskavým svolením Ashlyn Sullivan

Před psaní tohoto, nejvyšší počet zhlédnutí na mém blogu v den, kdy bylo 181 názory. Tento příspěvek byl viděn 308,430 krát v jeden den. Zpočátku, všechny připomínky byly jen pozitivní, ale do týdne, někdo vyslán můj blog na 4chan. Ten večer jsem obdržel přes 200 obtěžující komentáře. Komentáře rozmezí od drobné věci, aby se některé docela vážné hrozby. Lidé mi řekli, že jdu proti Bibli, že budu sama s pěti dětmi a na sociální péči v pěti letech, že bych měl prostě jít dopředu a zabít. „Obrázky ze vy dva spolu jsou nechutné,“ jeden člověk napsal na 4chan. „Je škoda, že tvoji rodiče tě nevychoval lépe. Doufám, že nechcete zjistit tvrdě, co je špatné rozhodnutí, které jste provedli.“ I přesto, že mě zlobí a smutné číst, věděla jsem, že jsou jen snaží, aby mě nažhavil. Nechtěl jsem se nechat někým, kdo sedí za obrazovkou počítače dostat to nejlepší ze mě.

Nakonec pozitivní komentář, daleko převáží ty negativní. Jedna žena napsala: „Jsme jsou různé barvy stejného rainbow“, a já bych napsat tento příspěvek sto krát více, kdyby to udělal každý, že jako ona.

Ra’Montae si všiml, můj příspěvek šel virové poté, co jeho přátelé stále značkování nás v screenshoty lidí po celém světě, sdílení mého blogu. Řekl mi, že je na mě pyšný, ale že je mu to jedno, co lidé říkají o tom on-line. To nemá vliv na něj, nebo nám. A jako nadšený pozornost můj příspěvek začínal a jak jsem byla vyděšená tím, že některé komentáře, že měl pravdu. Nezáleží na tom, co si myslí někdo jiný z nás — zda souhlasí s interracial vztahy, nebo ne. Protože jsme spolu šťastní.

Napsat komentář