Jak dělat kardio jít kila dolů

Pokud jde o hubnutí důležité, co kardio aktivitu si vybrat? Jde kila lépe dolů uvnitř, bicyklovaním nebo skákání na švihadle?

Žádáme fitness trenér Poskytnuta Cabúkovi. Jaká byla jeho odpověď? "Co se týče kardio aktivity, nezameriaval bych být na to, jaký druh kardio aktivity (běh, jízda na kole, skákání na švihadle), ale jak to bude provádět. HIIT, tedy vysoce intenzivní intervalový trénink je nejlepší způsob, jak spalovat tuk," je doporučení trenéra.

Vypadá to, že HIIT trénink?

HIIT trénink je založen na maximální intenzitu cvičení s nižší, co je tělo, slušná fuška. Vzhledem k tomu, že je velmi obtížné, obvykle netrvá déle než 30 minut. "HIIT trénink je provedeno ve stylu 30 sekund vysoce intenzivní činnosti, jako je šprintu a 60 až 90 sekund, uvolnění fáze, která je klus. Vždy se střídá krátká, vysoce intenzivní fáze s 2-3 krát delší uvoľňujúcou fáze v mírném tempu. Takové cykly by mělo být provedeno 8-10. Délka cvičení by měla být kolem 15 minut," radí Cabúk. Samozřejmě, před skutečným školení nemusí být chybějící počáteční warm-up a strečink a na konci chlazení spojené s naťahovaním svaly. HIIT trénink by neměl provádět více než 2-3 krát týdně.

Po HIIT cvičení spaluje tělo tuky ještě dlouho po jejím skončení

Výhodu vysoce-intenzivní intervalový trénink je nejen úspory času, ale hlavně hormonální reakce lidského organismu na tento typ tréninku. "Díky HIIT cvičení se uvolňuje velké množství hormonů, zejména růstového hormonu HGH, který pomáhá spalovat tuk. Když intervalovom školení pálite tuků i dlouho po jeho konci. V následujících hodinách budete spalovat 3-6 krát více tuku než po pravidelné kardio cvičení," vysvětluje osobní trenér.

V HIIT trénink můžete provádět nejen kardio aktivity, ale také posilovací cvičení. Doporučujeme tyto zajímavé a hlavně efektivní HIIT školení:

  • Trénink pro spalování tuků
  • Trénink pro spalování tuků 2
  • Trénink na spalování tuku 3
  • Trénink na spalování tuku 4

Pracoval ve spolupráci s fitness trenérem Radoslavom Cabúkom z www.realfit.sk

Zdroj fotografií: adidas

Napsat komentář