Jak Dostat Nahlas v Posteli — hodně Nahlas — Změnil Můj Sexuální Život Navždy

„Cosmo Labs“ je série, v níž spisovatelé a sexpertů vyzkoušet wackiest staré Kosmopolitní sex tipy a re-přezkoumat je pro vás.

Tento týden je hot tip a/nebo možná parodie přichází s laskavým svolením Cosmo 20 Oblíbenou Sexuální Tipy Ever (2002).

Tip: „‚Nech jít — nahlas! Když jste sexuálně vzrušený, skutečně vyjádřit sám sebe. Nechte se jakýmkoliv způsobem cítí nejpohodlnější. Křičet hlavu, smát se, křičet jeho jméno —ať už máte nutkání to udělat. Pokud jste v rozpacích, jen vím, že děláte, váš partner o laskavost. Čím více budete vyjádřit své potěšení, tím více se bude cítit jako stud vesmíru. Bonus: Váš orgasmus bude ještě silnější, pokud jste opravdu, dejte ‚er rip nahlas.‘ —Dr. Susan Block, sexuální terapeut a autor 10 Přikázání Rozkoše.“

Byl jsem do toho (I když bych možná vybral jiný výraz, než „dejte ‚er rip“…), protože jsem zjistil, sex zní všechny druhy horké. Když sex vás dělá tak nesouvislé, že tam je málo, co můžete udělat, ale komunikovat prostřednictvím udusil pláč, no, je to to nejlepší.

Hluboké sténání, měkký povzdech, primitivní zavrčení chtíče, nebo — bože můj — milenec lapal vaše jméno, jak se chystáte přijít — je to tak. Sakra. Opojná. Jsem rád, že je to neuvěřitelně intimní, beze slov, jazyk, který používáme jen při sexu. To je tak starobylé a primitivní. A dostat se do kontaktu s vaší přirozenosti — a že někdo svědkem, že — je to, co skvělý sex.

Nastavení: Ložnice, poledne. Temnota by bylo vhodnější zvýšit smysl pro sluch, ale já jsem se rozhodla pro čas, když nikdo nebyl kolem. Nechtěl jsem, aby někdo nechtěně svědky mé přirozenosti.

Příprava: Zavřete okna. OCDishly znovu zkontrolujte. Opakujte, pokud je to nutné.

Hudba: Nějaký jazz kanál, který proměnil hrozné „lite“ jazz v určitém okamžiku, což nejasně 80. let soft-porno cítit na řízení.

Zákon: I když mám rád zvuky sexu, protože věděl, že oni byli povinni se cítil trochu erotického a falešné. Byl jsem rozpačitý, na první (jako, „jsem velmi vědom, že dělám sexy sex zvuk“), ale falešná zní mi dal důvěru a prostředky na to, aby to bylo reálné, a můj křik se rychle otočil skutečné. N dostal tak se obrátil na sténání a takové, že jsme museli zpomalit to dolů, protože jsme se dostali příliš blízko, příliš rychle. A poté, co přišel, on pokračoval jen proto, že byl tak zatraceně se na to. Byl to nejžhavější sex na chvíli, a to včetně smrtící ránu práci road-testovány naposledy.

Pomyslelo Všimněte si, jak Je Můj Způsob, jak: Tvorba erotického zvuky je něco, co mnoho žen dělat. Vědci nazývají tyto zvuky „kopulační vokalizace“ (Bonus sex tip: neříkej jim „kopulační vokalizace“) a vyrábíme je pro všechny druhy důvodů, včetně „urychlení věci,“ „upping partnera sebevědomí,“ nebo „, aby zmírnit nepohodlí/bolest, nudu a únavu.“

Ještě, že funguje a ne vždy zločinný. Něco o tom, že hlasitý, může se budete cítit mnohem více bezohledné a zdarma, což ano, je váš partner pocit, že stud z vesmíru (nebo ekvivalent, že v roce 2015 slang) a přináší divoké chlípnosti k vyjebávka, zatímco ve stejné době zvýšit své připojení.

Verdikt: Ano, ach, ano, oh, ano! Omlouvám se, ale stále emotivní. Ale ano, tento tip je velká Magie. Používejte ji moudře.

Jill Hamilton píše blog „V Posteli S Vdané Ženy.“ Sledujte ji na Twitteru.

Napsat komentář