„Jak Důležité Jsou Pevná Prsa?“

Jak důležité jsou věci jako perkiness a tvar, aby chlap, když přijde na prsa? Myslím, že mám velikost na mé straně, ale když přijde na zbytek, no, já nejsem Emily Ratajkowski. Je to něco, co stojí za pocit sebe-vědomé o?

Kluci jdou tak ořechy přes prsa, které jsem pochopit, kde jste pochází: Po většinu roku 2014, nejoblíbenější příběh na GQ.com bylo devět-rok-starý prezentace tzv. „Zlaté Glóby: Nejvíc Nezapomenutelné Prsa v Historii Filmu.“ Proč? Protože prsa.

Chlapi milují prsa. Milují Emily Ratajkowski je „Rozmazané Lines“ prsa, a Kate Upton je gravitace-vzpírat prostor prsa — ale oni také sní o ploché hrudi a svalové Olympijské truhly a všechno mezi tím. Stále jsem si nejsem tak jistý, že kluci představy mají velmi mnoho společného s jejich skutečnou sexuální život.

Z toho, co jsem slyšel, velmi málo spali s video vixens, bikiny, modely, nebo Victoria ‚ s Secret Angels. Připouštím, že by mohlo být, protože Leo je datování více než jeho spravedlivý podíl, ale přesto, miliony lidí jsou stále zapnuté a matice, právě v tuto chvíli, více než skutečné ženy prsa. Proč? Protože prsa. Chlapi milují prsa.

? Máš dvě prsa. A je zbytečné se bát, co se může obrátit na chlápka, trochu více či méně, protože jediný způsob, jak změnit, že je plastická operace, která obvykle stojí za prd, esteticky i zdravotně. Takže dovolte mi citovat dětské knize Pinkalicious: „dostanete to, co dostanete a ty se nerozčiluj.“ Dostanete vaše prsa, a ne někoho jiného. To je to. Žádné výnosy.

Ale můžete také získat na výběr, aby se cítili dobře, nebo špatně o své tělo. To, zda člověk má rád velký zadky, nebo malé pasu, Amazonské nohy nebo drobné maličkosti, jedinou konstantou je, že každá žena je sexy, když se cítí pohodlně ve své vlastní kůži. Snadněji řekne, že udělal? Jistě. Ale vsadím se, že jen asi každý chlap, kdo bude vidět vaše prsa budou milovat. Protože prsa.

Já jsem panna a mám přítele, který by rád, aby se stal přítelem s výhodami. On ví, že jsem nikdy s nikým jiným, ale on říká, že mu nevadí, i když to není v lásce se mnou. Jsme přitahováni k sobě navzájem, a tam je touha, ale obávám se, že může skončit dělat velkou věc, a není schopen udržet ji na přátele bázi, zatímco on je schopen bez obav ve světě. Byl jsem již řekl, následovat své srdce, ale nevím, co mám dělat. Moje nejhorší obava je, že jsem obecně žárlivý člověk a nemyslím si, že přátelé s výhodami bude fungovat, aniž ujistěte se budeme vídat.

Myslím, že je to říká, že začnete, „mám přítele, který by rád, aby se stal kamarádka s výhodami.“ Mohl jsi začal, „chtěl bych mít sex s mým přítelem…“ Ale neudělal jsi to. A zbytek vaší zprávy, zdá se dotáhnout na to, což naznačuje, že ten chlap se snaží mluvit vám do příležitostný sex.

Pokud máte pocit, že skončíš „dělat vědu,“ rozvíjí pocity pro něj, a stále žárlí, když neví, slib exkluzivity, pak příležitostný sex není nic pro vás. A to je v POŘÁDKU.

Důvod, proč nazval jsem to „příležitostný sex“, protože je „příležitostný sex“, je to, co ten chlap nabízí. „Přátelé s výhodami“ je roztomilý výraz, ale není každý přítel, kdo chce těžit, je „kamarád s výhodami“.

„Přátelé s výhodami“ znamená dlouhodobé, pohodlné vztah, ve kterém oba lidé jsou relativní rovná — a to je vzácné. To je extrémně vzácné pro každého, kdo najít kamaráda, který bude hop do postele a zapomenout na všechny pocity a jiných sexuálních partnerů, jako by to žádný velký problém. Ale pro romantické panna a neromantický, sexuálně zkušený chlap, aby zjistil, že zvláštní zralý rovnováhu a vzájemnou důvěru? To je stejně vzácný jako neposkvrněné početí.

Říct ne. Pak se flirtovat s někým jiným.

Už víte, ten chlap tě nemiluje. Nebude to trvat nějakou radost ze ztráty panictví? Neříkám, že musíte být šíleně zamilovaná. Ale proč ne přijít o své panenství, jako většina z nás — s uzlem nervozity v břiše, některé iracionální naději ve svém srdci, a žádné tušení o tom, co se sakra bude dít dál?

Nezní to, jako bys chtěla přijít o panenství s přítelem. To zní, jako byste chtěl přijít na přítele.

Jsem 23-rok-stará žena, a chodím se svým přítelem skoro pět let. Věc je, že po celou tuto dobu jsme byli v dlouho-vzdálenosti vztah. Já ho miluju a on je dobrý přítel, ale zjistil jsem, že ho podvádí. Trápí mě, že nemám vášnivě milovat ho tak moc, když jsme od sebe, jako když jsme spolu. Myslím, že nejsem šťastný, ale pak se to všechno změnilo, když jsme spolu. Nechci mu zlomit srdce, ale já chci učinit rozhodnutí, které je správné pro mě. Mám pocit, uvízl. Prosím, pomozte mi to vyřešit.

Měl jsem přítelkyni, že jsem chodila od střední školy na vysokou. Ona byla krásná a chytrá, když jsme se dali dohromady v 16, a ona byla krásná a chytrá, když jsme se rozešli na 20. Není pochyb o tom, že je ještě krásnější a chytřejší. Ale, jako většina lidí, kteří se spolu v mládí, nemohli jsme si pomoci, ale rostou od sebe. Ten rozchod se zdálo, apokalyptické na čas, ale to byl moment v mém životě, kdy jsem se dozvěděl, že nemáte zůstat s někým jen proto, že on nebo ona je dobrý člověk. Existuje spousta dobrých lidí tam venku, to je jen výchozí bod. Budete zůstat s osobou, protože ta osoba je pro vás to pravé. Jinak jste skončili nepříznivých dopadů na sebe.

Tak mám pocit, odkud jsi přišel, a pochopil jsem, že vztah na dálku je zákal obrázek: Vzdálenost může dělat to těžké, aby zůstali spolu, ale to může také dělat to těžší se rozejít. Ještě, nemyslím si, že je to složité. Budu opakovat jen dva řádky z vašeho e-mailu: „miluju ho a on je dobrý přítel, ale…“ A: „nechci mu zlomit srdce, ale já chci učinit rozhodnutí, které je správné pro mě.“

To je vše, co jsem potřebovala číst. Víte, co je pro vás to pravé. Musíš se s ním rozejít. Říkáte, že je vám pět let, tak se přestaň nerespektuje ho navléci ho s sebou a podvádět za jeho zády. Možná prvních pár krát podváděli jste byli testování hranice, nebo testování své vlastní pocity. Ale to není fér. On si zaslouží něco lepšího. A tak si vás.

Potřebujete chlapa, pohledu na problém? Zeptej Se Logana. Odeslat na vaši otázku zde.

„Sex není Nic pro Mě“

„Jak To Mám Udělat, Aby Přátelé S Výhodami Práce?“

„Vždycky jsem Snít O Přidání Holka na Naše Zábavné“

Napsat komentář