Jak Evelyn zvládnout chudnutím na dovolenou

Nebo dva týdny na dovolenou období moje železná vůle, chuť, zhubnout a dosáhnout svého cíle.

Na dovolenou můžu nechat

Tak, jako na dovolené u mnoha lidí životy, a pro mě, samozřejmě, bylo fajn se toho zbavit. Slyšel jsem, že na večeři chci udělat spoustu věcí, dobrý pokus. Většinou jsem dopriala těstoviny, které běžně často nejedávam. Což jsem se ale držela, bylo to, že moje snídaně musí být zvlášť ovocná. Nechtěla jsem začít s croissantami. Jakmile jsem je špatná snídaně, naruším jíte po celý den. Není to tak, že k snídani si dám rohlík a k obědu salát :).

Protože horké pátek se mi během dne moc nechutilo

Držela jsem to, aby moje snídaně byly zdravé a lehké. Samozřejmě, občas se stalo, že když jsme šli na kafe, dali jsme si něco nezdravého. Nicméně, toto není pravidlem, spíše výjimkou. Byli jsme ne, ve skutečnosti na jednom místě, pořád jsme cestovali, takže jsem vždy vytáhl pro mě a pro přítele dvě jablka. Takže jsem měla k snídani banán, pak jsme byli na pláži, kde bylo 35 stupňů a ne bufet. Vzhledem k horku, jsem byl opravdu hlad. Na pláži jsem si dal jedno jablko a večer, kolem šesté, když jsme se vrátili z pláže, tak jsem už docela škŕkalo v břiše. Byl jsem v režimu poslouchat signály vašeho těla – jak jsem byl v průběhu dne horko, že mi banán, jablko nebo fit bar. Nicméně, není to vždy, jen tu a tam. Samozřejmostí bylo dodržování pitné vody a dodává hydrataci. Pak jsem udělal pořádné jídlo na večeři.

Pizza na dovolenou, musí být

Večer jsem udělala salát, ale samozřejmě jsem měl také pizzu. V Itálii jsem udělala pizzu a také těstoviny. Ale jelikož to byl takzvaný "primi pět", porce byla malá. To mě zachránilo. Musím se přiznat, že to bylo velmi obtížné udržet. Zejména vzhledem k tomu, že člověk chce vše vyzkoušet. Například, zmrzlina. Jednoduše, když jsem na dovolené, takže chci všechno vyzkoušet, protože mám rád dobré věci.

Cvičení mě častokrát.

Cvičení mě během dovolené doslova zachránil. S přítelem jsme byli ve městě, kde se nachází hrad. Šli jsme tedy na kopec a šli jsme. Na pláži jsme neležali, ale pěšky. Chtěl jsem mít na konci dne, alespoň něco pro vás. Chtěl jsem se vyhnout ničnerobeniu, protože pak bych měla výčitky svědomí.

Necvičila jsem každý den. Jen každý druhý, nebo po třech dnech. Po cvičení, ale já jsem si myslel, že umřu. Týden jsem se pak cítil. To je jako kdyby poprvé cvičíš, nohy, ruce, záda. Pak mi týden neprechádzalo.

Plán byl, samozřejmě, ráno si zacvičit, ale já nejdřív potřebuju jít na pláž, plavat. Vždy, když jsem měl nějakou rezervu, například, když můj přítel Pete šel dát siestu a spát, tak jsem se i když jsem chtěl jít také, ale šel jsem raději na vlak.

Na dovolenou jsem nepribrala!

Myslím, že jsem nepribrala. I tak jsem však byl strach, který mě říká trenér na Zem. Naštěstí, on řekl, že vypadám super. Teď, když jsem přišel domů, byl jsem na Oravě, v Košicích, Žilině, a začal jsem mít pocit, že jsem úplně vypadne z vašeho tréninku rytmus. Takže teď v srpnu jsem se dostat v plném rozsahu.

Alkohol byl pro mě téměř úplně tabu

Na dovolenou jsem nikdy nepila. Alkoholu jsem se podává pouze jeden den. Alkoholu moc tlustá. Pro příklad, moje známá drží Dukanovu dietu, a svátek přišel o 3 kila těžší, protože stále byly podává víno. Říkal jsem ti, že jsem chtěl dát čistící a nechci spuchnúť. Tak jsem si sám slíbil, že minimum alkoholu, s výjimkou. Dal jsem ti jednou dcl-prosecca, a na konci dvě mojita. To jsou dva nápoje za dva týdny, což je při mém životním stylu trochu.

Lidé, kteří si přečetli tento článek, a obává se také o:

Ako na brucho, keď chcem schudnúť? cvičí evelyn!Co se týče belly, když chci zhubnout? Cvičit Evelyn!

To bude klasický "své", nebo nějakou úplně novou sestavu, která bude mít vaše bříško do formy?

5 dôvodov, prečo si zamilovať kľuky5 důvodů, proč budete padat v lásce s klik

Cvičení kliky za trest? Po přečtení těchto výhod, budete milovat a budete milovat stejně jako Evelyn.

Účinný cvik na zadok, ktorý cvičí aj evelyn!Efektivní cvičení pro zadek, že cvičí i Evelyn!

Muži jsou rozděleny do 2 skupin – ty, které jsou dobře-liked prsa žen a těch, kteří mají rádi ženské hýždě.

Napsat komentář