Jaká je účinnost kliknutí

Push-up jsou jedním z nejvíce základní cvičení, které je vhodné vybudovat silné jádro a posílení horní části těla, s použitím pouze vlastního těla a rovný povrch. Push-up se provádí v vystretej pozici, a tak pomoci vytvořit správné držení těla. Cvičení kliknutí je jednoduchá a nevyžaduje žádné speciální vybavení, což je velmi výhodné, protože to může být provedena, aniž by velké investice do posilňovacích zařízení.

Většina z pracujících svalů v klikoch

Velký prsní sval ze dvou svaly hrudníku, které plní především tlakové síly horní části těla a když klikoch jsou zapojeny, když tělo se přesune ze země a do země.

Deltový sval – to jsou ramenní svaly, které pomáhají prsnému svalů během kliku. I když je to slabší svalové skupiny jsou nezbytné pro provádění všech pohybů paže.

Tříhlavý sval paže. Triceps se nachází na zadní straně paže a zahrnuje asi dvě třetiny objemu paže. Oni se zapojily do vystieraní ruku.

Břišní svaly. Tyto svaly při klikoch zapojit, protože tělo během cvičení udržuje ve vzpřímené poloze a v této poloze zajistit jen břišní svaly.

Jak provést push-up

Kľaknite vás na kolenou, kolena a chodidlami mírně od sebe. Bude mu uprchnout do vystretých rukou tak, že ruce si dát něco širší než je šířka ramen. Celé tělo spevnite s rozšířeným nohy v kolenou a spustit dolů, aby se dotknout hrudníkem země. Při pohybu dolů se nadychujte, po odpovědi se vydechnout.

Typy kliknutí Dámské push-up

Tento typ kliknutí je velmi vhodný pro ženy a začátečníky. Kľaknite si na zem a podporu vašich rukou, takže budete mít zase volný a v kolenou pravý úhel. S výdychom pomalu ohýbajte ruce v loktech a spustit co nejvíce k zemi. Zpět, když to musí zůstat rovné a lokty musí směřovat do stran. Pak se vraťte zpět.

Push-up s rukama dohromady

Tyto push-up se provádí jako pravidelné push-up. Rozdíl je pouze v tom, že ruce jsou pro každého jiné. Toto cvičení je zaměřené více na posílení tricepsov.

Push-up na jedné straně

Tento typ kliknutí je mírně trochu více síly a není zcela vhodný pro začátečníky. Pokud rutina nevládzete dělat, začít trénovat na nějaké vyvýšené místo (např. s rukama na lavičce), a postupně úhel řezu, dokud vládať na zemi. Rutinní postupujte tak, že pomocí základě klasického kliku, protože stability je vhodné poněkud rozkročit nohy, jednu ruku si dal za záda. Při pohybu dolů nadychujte a při pohybu nahoru vydychujte.

Kliky s odrazem

Můžete vytvořit z jakékoliv kliku. Základ je stejný, rozdíl je pouze v tom, že tlak z vrcholu je tak dynamický, že si vyhodit něco do vzduchu. Jedná se o vynikající cvičení pro svalovou výbušnost paží.

Zdroj foto: www.freedigitalphotos.net (stockimages)

Napsat komentář